Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Azazel pizzázó - Page 3 I_vote_lcapAzazel pizzázó - Page 3 I_voting_barAzazel pizzázó - Page 3 I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Azazel pizzázó - Page 3 I_vote_lcapAzazel pizzázó - Page 3 I_voting_barAzazel pizzázó - Page 3 I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Azazel pizzázó - Page 3 I_vote_lcapAzazel pizzázó - Page 3 I_voting_barAzazel pizzázó - Page 3 I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Azazel pizzázó - Page 3 I_vote_lcapAzazel pizzázó - Page 3 I_voting_barAzazel pizzázó - Page 3 I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Azazel pizzázó - Page 3 I_vote_lcapAzazel pizzázó - Page 3 I_voting_barAzazel pizzázó - Page 3 I_vote_rcap 
Catei Miller
Azazel pizzázó - Page 3 I_vote_lcapAzazel pizzázó - Page 3 I_voting_barAzazel pizzázó - Page 3 I_vote_rcap 
John Shepard
Azazel pizzázó - Page 3 I_vote_lcapAzazel pizzázó - Page 3 I_voting_barAzazel pizzázó - Page 3 I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Azazel pizzázó - Page 3 I_vote_lcapAzazel pizzázó - Page 3 I_voting_barAzazel pizzázó - Page 3 I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Azazel pizzázó - Page 3 I_vote_lcapAzazel pizzázó - Page 3 I_voting_barAzazel pizzázó - Page 3 I_vote_rcap 
Stevan Black
Azazel pizzázó - Page 3 I_vote_lcapAzazel pizzázó - Page 3 I_voting_barAzazel pizzázó - Page 3 I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Azazel pizzázó - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Azazel pizzázó - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Azazel pizzázó - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Azazel pizzázó - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Azazel pizzázó - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Azazel pizzázó - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Azazel pizzázó - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Azazel pizzázó - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Azazel pizzázó - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Azazel pizzázó

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Azazel pizzázó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azazel pizzázó   Azazel pizzázó - Page 3 I_icon_minitimePént. 28 Jan. 2011, 20:24

A szememet forgattam, mikor újra felkuncogott. El nem tudom képzelni milyen az igazi énje, ha most mogorva.
A pultra támaszkodtam a lap felé tornyosulva. Oldalról Mizrael-re néztem vigyorogva.
- Igazából nem vagyok válogatós, de ananász? Brrr.. azt soha! Azt hiszem.. - elgondolkodtam félre tolva a lapot. - A gombát imádom! És a csípős dolgok is közel állnak hozzám.. hm, ketten egy óriásat? Na?
Kihívó tekintettel ránéztem, de azonnal ki is tört belőlem a nevetés. Rendeltem kettőnknek mellé italt, majd közelebb húztam a székem hozzá a szemeibe nézve. A rendelt alanyt várva felmértem Mizrael arcának minden egyes szögét.
- Nem tűnsz mogorvának..
Vissza az elejére Go down
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

Azazel pizzázó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azazel pizzázó   Azazel pizzázó - Page 3 I_icon_minitimePént. 28 Jan. 2011, 20:54

- Várd ki a végét angyalka és meglátod mennyire igazam volt. – nem kuncogtam, most nem. Megőrizve királyi méltóságom és egy percre elkergetve gyerekes viselkedésem, vártam az óriás pizzára. Nehezen akarják kihozni az biztos, de nem törődöm vele. Lassan körül mértem a terepet. Hm érdekes, lehet,hogy többször jövök majd ide ha kell egyedül is.
Majd visszahúztam szemeimet a főangyalomra, még mindig engem bámult. Még közelebb húztam a székkel, elvégre sosem lehet tudni mikor, akar egy démon berontani ide csak úgy démonizált fejével.
Rátettem a karom olyan ,, légy közel hozzám, ha nem akarsz meghalni” céllal még közelebb is húztam magamhoz.
- Jöhetne már az a pizza!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Azazel pizzázó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azazel pizzázó   Azazel pizzázó - Page 3 I_icon_minitimePént. 28 Jan. 2011, 21:09

Sóhajtottam megingatva a fejem amolyan "ejnye-bejnye" módra, pajkos mosollyal.
- Hát, igen. Én is szöööörnyeeen vááároomm... - Feleltem némi éllel, még mindig féloldalasan mosolyogva. Persze hogy vártam, de direkt hagytam, ironikusan csengjen a válaszom amolyan "addig is beszélgethetünk módra". Csak a sorok mögé kellett látni.
Kettőnk közé néztem, jobban mondva az alig két(!) centiméternyi résre. Felvontam a szemöldököm, de nem kommentáltam csak gondolatban.
- Tudok vigyázni magamra... mégis úgy érzem, védtelen vagyok! - Poénkodtam, persze direkt úgy, tudja, nem tartozom azok közé a csitrik közé akik kéretik magukat - sőt! De már csak azért is közelebb ültem hogy vállaink is összeértek.
- Így már jobb! - Nevettem. Számomra kezdett feszültté válni a hangulat, s miközben arra gondoltam, vajon milyen lesz táncolni, a pizza megérkezett.
- Bon Appetit!
Majszolni kezdtem a sajtban tocsogó szeletet, de az egészet végigröhögtem, hisz' totál röhejes volt, ahogy az extra nyúlós sajt ellen küzdöttem. Mintha rágógumi lenne! Oldalról Mizraelre pillantottam, abban reménykedve, nem mozizik a hülyeségeimen. Újra felnevettem.



Vissza az elejére Go down
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

Azazel pizzázó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azazel pizzázó   Azazel pizzázó - Page 3 I_icon_minitimePént. 28 Jan. 2011, 21:22

Legelőször nevetgéltem egy kicsit mindenen, nem számított, hogy komolynak és királynak illően kéne viselkednem. Egy frászt! Tudom, ezért is meglesz otthon a jól megérdemelte fejmosás azonban most élvezni akartam a nyugalmat, amíg még lehet démon problémamentesen.
- Mennyire rajongnál egy háborúért vagy akár egy párbajért? – kérdeztem komolyan az első pizza szelet felet, amit hát nagyon nem akaródzott megenni. A kíváncsiság sokkal, de sokkal erősebb volt, mint mindig. Megvártam a választ majd igyekeztem legyűrni az első szeletet.
- Hm hamarosan lépnem kell valamit és a király lesz az első akit felteszek a fekete listára. – gondolkodtam egy kicsit. – Azt hiszem, a közép utat választom. – gondolkodtam mind idáig fennhangon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Azazel pizzázó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azazel pizzázó   Azazel pizzázó - Page 3 I_icon_minitimePént. 28 Jan. 2011, 22:15

- Psszt! - Vettem egy falatot a kezembe, majd tettem a szájába Mizraelnek. Száját össze zártam, ujjam ajkán hagytam.
- Azt mondtam, eljövök veled szórakozni, hogy egy kis időre mind a KETTEN elfeledjük a gondjainkat.
Ekkor poénosan, gyengén, kupán vágtam nevetve, majd megpusziltam a fejét ahol "megütöttem".
- Akkor most válaszolok... - Felemeltem a mutató ujjam. - DE, ha megígéred, ezek után csak, ismétlem csakis a jelenre összpontosítasz, és nem töröd a buksid ilyen királynak való gondolatokkal. A mennyben vagy? - Körülnéztem - Nem. Pizzázóban. Velem. A földön!
Sóhajtottam bólintva.
- A szüleimet tizenéves koromban megölték a démonok. betörtek a házunkba, és huss! - ki sem érek a szobámból édesanyám feje az egyik szoba végében, a másikban a teste. Apám szintén két részre szakadva, de őt már brutálisabb módon úgy megkínozták, az arca teljesen felismerhetetlenné vált. Jó étvágyat!... Amúgy, ennek okából a démonokra ellenségként gondolok. És mert angyal vagyok. Fajom és hitem szöges ellentéte az övéknek, gondolkodásunk tűz és víz. Érted már? Ez elől próbálok menekülni, kétszáz évig gyötört a gyász, és ennek okából jöttem ide. Hogy feledjek. Hogy végre éljem az életem...
Sóhajtottam. Na akkor most újra tisztítsuk ki az elmém.
Hosszan meghúztam jeges kólámat, addig-addig nyelve, míg be nem következett az ideiglenes "agyfagyás".
- Így már jobb... - Sóhajtottam. - És most már te is elfelejtheted ezt. Szórakozzunk!
Vissza az elejére Go down
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

Azazel pizzázó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azazel pizzázó   Azazel pizzázó - Page 3 I_icon_minitimePént. 28 Jan. 2011, 22:59

Lehet, hogy vert a szívem és azt kívántam bárcsak ne érne véget ez a nap, de én még itt is király vagyok az esküm mindenütt érvényes. Cöh hűség, szeretet és remény? Egy nagy f3nét! Mosolyogtam, amíg még volt hozzá erőm, hogy ne valami másba kezdjek. Olyan gyönyörű fekete, elbűvölő és hívogató hajtincsei vannak, aminek nehéz ellenállni. Muszáj volt elfordulnom és másfele figyelnem csak addig, amíg újra rá nem nézek. Történetét végig hallgattam és még egy okot kaptam a harcra.
De az nem most lesz, csendben figyeltem. Lassan végig is mértem fekete hajfürtjeit, élettől duzzadt kék szemeit, vöröslő és csábító ajkait. Hogy fogom kibírni anélkül, hogy ne érjek, hozzá nem tudom. Sehogy maximum otthon leszidnak, amiért rossz voltam és túlzottan elkalandoztam, na meg jobban szemügyre vettem az egyik főangyalomat, mint kellet volna.
- Rendben, de te vigyázol ma rám! – még közelebb akartam kerülni hozzá azonban nem ment legalábbis még nem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Azazel pizzázó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azazel pizzázó   Azazel pizzázó - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 29 Jan. 2011, 00:23

- Rendicsek, én leszek a személyi testőröd! - Kacsintottam rá arra gondolva, biztos hogy elámulna, ha meglátná a harctehetségem. Mint minden férfi szemében minden nő, gondolom az ő szemében én is csak egy "törékeny virágszál" vagyok.
A pultnak támaszkodtam hátammal neki dőlve, felállva a székről.
- Kipukkadok! - Néztem az óriás pizza maradványára. - És van kedved velem... táncolni?
Csokoládé barna szemét, és leírhatatlanul kiismerhetetlen, titokzatos tekintetét tanulmányozva felhúztam a székből.
- Nos..?
Vissza az elejére Go down
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

Azazel pizzázó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azazel pizzázó   Azazel pizzázó - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 29 Jan. 2011, 00:46

Sóhajtottam egyet, mert már elegem lett ebből a világból. Bármikor, bármelyik pillanatban megérkezhet egy démon, amit én utálok a legjobban.
Na jó nem bírtam tovább egy arc simogatás nélkül a beszélgetést.
- Harcolni akarok, menjünk haza, kérlek! – még szép, hogy könyörögtem királyhoz nem méltóan, de akkor is nincs kedvem tovább itt lenni.
- De a pizzát még eltüntetjük! – vigyorogtam sokat majd néztem tovább Amyt. Oké nem bírom, tovább nézni olyannyira csábít magához minden, ami róla mesél.

// Kingdom of Heaven / Angyalok égi kertje //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Azazel pizzázó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azazel pizzázó   Azazel pizzázó - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 29 Jan. 2011, 01:12

Elmosolyodtam. Tetszett, hogy megkért, egyezzek bele abba, hogy elhagyjuk a pizzázót.
- Felőlem..! - Eltoltam magam a pulttól miután megettük a maradékot, s csak ezután esett le szavainak lényege. - Izé, harcolni, velem?
Felhorkantam. Mik eszébe nem jutnak.. de reménytelen. Talán tényleg királynak való. Talán tényleg nem szabad elfelednie rangja miatt a körülöttünk folyó "démoni" eseményeket, s elengednie magát egy pillanatra is. Ez szomorú. De felelősséggel jár.. én pedig kiállok mellette, ha ezt szeretné.
Kiengedtem szárnyaimat, és felemelkedtem a magasba élvezve a repülés mámorát, és az éjszaka szellőjét és sötétségét, ahogy körbe ölelt.

// Kingdom of Heaven / Angyalok égi kertje //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Azazel pizzázó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azazel pizzázó   Azazel pizzázó - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 12 Márc. 2011, 17:07

Párszor oda figyeltem Osborne mit néz rajtam, rájöttem. A ruhám, amiben egyre kisebbnek érzem magam. Oké nem látszik ez annyira feltűnően vagy igen?
Megfogtam a danpealom kezét.
- Vigyázz rám oké? – rám nevetett ekkora butaságot sosem hallott még tőlem.
- Csak figyelj, oda kivel ülsz le munka közben beszélgetni. – kuncogott. – Majd segítek megállapítani jó?
Csak bólintottam majd oda sétáltam Rogershez, aki már adta is rám a munka édes perceit.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Azazel pizzázó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azazel pizzázó   Azazel pizzázó - Page 3 I_icon_minitimeKedd 15 Márc. 2011, 22:01

Rég óta nem esett már ilyen jól a séta, mint ma este. Kellemes idő volt, a város is nagyon tetszetős és a kedvem is egész jó lett a temetős dolog után. Elsétáltam a pizzázóig, ahol pörgött az élet. Beléptem az ajtón, és minden szem rám szegeződött, gondolom észre vették, hogy nem ide valósi vagyok. Eleresztettem egy gyenge mosolyt és az egyik asztalhoz léptem, elvettem az étlapot és úgy döntöttem rendelek egy pizzát és magammal viszem. A pincér szinte azonnal megjelent, felvette a rendelést és el is tűnt. Nem sokkal később hozta a kólámat én pedig végig néztem minden arcot, amit csak láttam odabent, és próbáltam a szagokra vigyelni, de senki olyat nem éreztem, aki fajtámbeli lenne.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Azazel pizzázó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azazel pizzázó   Azazel pizzázó - Page 3 I_icon_minitimePént. 18 Márc. 2011, 19:56

Munka közben figyeltem Osbornet miféle szemmel néz rám. Egyáltalán nem voltam tisztában azzal, hogy ők csak félig emberek. Persze csüggedt és szomorú nem lehetek, túl kell élnem valahogy a mai napot meg a többit is.
A vendégek csak jötten én meg igyekeztem kiszolgálni az egészet. Persze Rogerset siettetni kellet olykor.
Nem, nem tudom, mit mondhatnék. Most akkor sírjak vagy nevessek, hogy egy danpealra bízott a sors? Megráztam a fejem majd kivittem a következő rendelést egy szőke hajú nőnek (Eve Storm).
- Esetleg hozhatok még valamit kisasszony? – tettem fel neki egy aprócska kérdést.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Azazel pizzázó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azazel pizzázó   Azazel pizzázó - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 19 Márc. 2011, 13:28

~Cyd Beatrice~


Csak a körülöttem lévőket figyelgettem és teljesen elmbambultam. Aztán a felszolgálónő kérdezett valamit, de nem értettem, mert épp a hátsó sarokban ülő férfi szagára koncentráltam. Éreztem én ott mindenfélét, csak vérleopárdot nem. Eléggé elszontyolodtam, így már nem is érdekelt igazán az egész. Figyelmemet a nőre összpontosítottam és rámosolyogtam.
-Hogy még valamit? Egy kérdésem lenne. -kezdtem bele, mikor megéreztem, hogy ez a nő ember. Tehát a ritka nagy kavalkádban sikerült találnom egy embert, végül is ez jó. Tőle legalább nem kell tartanom. -Nem tud valaki olyat a városban, aki jól ismeri a környéket és az itt lakókat? Afféle idegenvezető vagy ilyesmi? -mosolyogtam és reméltem, hogy nem néz teljesen idiótának.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Azazel pizzázó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azazel pizzázó   Azazel pizzázó - Page 3 I_icon_minitimeKedd 22 Márc. 2011, 19:21

Kérdés? Néztem Osbornera miközben ajkaim valami olyas félét próbáltak formálni, hogy,,igen”.
Megálltam előtte és lassan fontolóra vettem mit is mondhatnék.
- Ha ön hisz azokban az álmokban, amik mások számára puszta mese és kitaláció akkor igen. – sóhajtottam majd valamiféle jelet próbáltam adni Osbornenak, hogy szükségem lenne rá. – Az út a céltól függ, a város melyik részére szeretne menni. Bloody Tears? Rose Red? A Shadowland-i erdőbe? Esetleg a város rejtelmeire kíváncsi? – volt egy sanda gyanúm, hogy h*lyének látszom és semmit sem ért. Az igazság az, hogy én sem csak most csöppentem bele ebbe a rejtelmes világba.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Azazel pizzázó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azazel pizzázó   Azazel pizzázó - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 23 Márc. 2011, 19:04

A hölgy pont arra kérdezett rá, amit egy pillanattal előtte én is kérdezni akartam, csak nem mertem.
-Konkrétan épp az ilyesmikkel kapcsolatban érdeklődnék. A mende-mondák mindenféle lényekről, és hasonlók. Valaki olyanra lenne szükségem, aki tudja... -gondolkodtam el egy pillanatra, hiszen mit mondjak neki? Tudja, hol élhetnek a vérleopárdok, ha élnek még egyáltalán? - Aki tudja, hogy egyes fajokat hova kötnek a mondák. -fejeztem be gyenge mosollyal.
-Tudja, érdekelnek a misztikus, természetfeletti dolgok és a velük kapcsolatos történetek is. -mosolyogtam és vártam, hogy valami használhatót mond-e.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Azazel pizzázó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azazel pizzázó   Azazel pizzázó - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 23 Márc. 2011, 20:37

Lassan elgondolkodtam azon mit is mondhatnék, hiszen jóformán semmit sem tudok csak azt, amit Osborne engedett tudni.
- Egy ismerősöm szerint 9 kulcs van 9 vezérrel, véleményük megoszlik, és két táborba oszlanak. Jók és rosszak egyazon céllal. Elpusztítani a másikat és még több hatalomra szert tenni, na meg persze uralkodni a másik felet. –elgondolkodtam vajon tényleg van lényege annak, amit mondok. Abszolúte nincs bár Osborne elégé szavahihetőnek tűnt. – Hogy valóban élnek azok a lények vagy minek nevezzem, őket inkább a területükön maradnak, ha van nekik olyan. Gondolom, kerülik a várost, bár ki tudja. Elégé sok véltetlen történik itt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Azazel pizzázó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azazel pizzázó   Azazel pizzázó - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 23 Márc. 2011, 23:02

A 9 vezér téma nekem eddig kimaradt az életemből, így tátott szájjal néztem a nőre.
-9 vezér?- kérdeztem és ekkor már egyre inkább bíztam benne, hogy még mindig élnek vérleopárdok errefelé, hiszen a kulcsot valakinek őriznie kell, és az nem én vagyok.
-Szóval a városon kívül.- töprengtem és elképzeltem, ahogy megint egyedül mászkálok itt-ott.
-Értem. Hálásan köszönöm a segítséget.- mosolyogtam a nőre, majd a kezemet nyújtottam neki.
-Amúgy a nevem Evelyn Storm. Örvendek.- vigyorogtam rá barátságosan. -Leköteleztél. -szinte azonnal töprengni kezdtem, hogy apám naplójában mi is állt, hol tanyáztak a vérleopárdok, de apám olyan sejtelmesen írta le a dolgot, hogy fogalmam sincs, hogy essek neki.
"A szállásra egy erdei ösvényen át vezet az út, melyet akácfák szegélyeznek. Az ösvény egy hatalmas hegy mellett vonul el, melynek a csúcsát csak tiszta időben lehet látni." Ennyi állt apám naplójában és, ha arra gondolok, hány olyan hegy van erre, aminek a csúcsát csak jó időben lehet látni, eláll a lélegzetem.
-Nem tudod véletlenül azt is, hogy melyik itt a legmagasabb hegy?- tört elő belőlem a kérdés, hátha ezzel is közelebb kerülök a célhoz.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Azazel pizzázó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azazel pizzázó   Azazel pizzázó - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 23 Márc. 2011, 23:39

Sóhajtottam egyet, csak mert lehet,hogy nem fejeztem be azt amit Osborne is mondott.
- A kulcsokat azonban egy semlegesre bízták, aki őrzi őket, amíg lehet, és el nem jön az idő egy újabb gyűlésre. Hogy mikor? Tőlük függ... – enyhén Osbornera néztem, aki időközben átállt a távoli bámulásról a túl közelire. – Az én nevem Cyd Beatrice. – mosolyogtam, amikor meg Osborne rám tette kezeit elhalványodtam. – Az Omen hegy az erdőben van, állítólag onnan belátni egész Shadowlandet. – gondolkodtam egy kicsit. – Lekötelezni? Nem csak jót tettem, hiszen mindenhol csak a hazugságot és az ármányt látom valakinek tenni is kell ezért. – mosolyogtam ismét Evelynre. – Ő itt Osborne egy ööö barát. – azért azt kimondani, hogy egy danpeal aki testőr félét játszik elég furcsa lenne.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Azazel pizzázó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azazel pizzázó   Azazel pizzázó - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. 24 Márc. 2011, 00:49

Kiderült közben, hogy a kulcsok egy semlegesnél vannak, szóval az elméletem bukott. Közben egy pasi feltűnően bámult minket, de fogalmam sincs, mi lehetett rajtam ilyen gyanús.
-Cyd. Köszönöm.- mosolyogtam, közben egy hegyet említett.
-Ómen-hegy?- ráncoltam a homlokom és legszívesebben azonnal elindultam volna ahoz a hegyhez, de az bunkóság lenne, így nyugodtan ültem tovább.
-Hát igen. Hazugság, az van mindenhol. -válaszoltam, majd bemutatta a barátját, aki elég mufurcnak tűnt így elsőre, és igazán fura szaga volt. Nem volt ember, ezt azonnal tudtam, de fogalmam sincs, miféle lény lehet.
-Örvendek Osborne.- bólintottam barátságosan a tag felé, közben végig azon gondolkodtam, milyen szerzet lehet.
-Még egyszer köszönöm a segítséget.- mosolyogtam ismét Cydre.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Azazel pizzázó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azazel pizzázó   Azazel pizzázó - Page 3 I_icon_minitimePént. 25 Márc. 2011, 22:19

Felnéztem Osbornera kinek hatalmas keze egy ideje letelepedett a vállamra. Annyira utálom, amikor ezt teszi. Kihallgat, bár elvileg jó a hallása akkor meg nem értem miért suhan folyton a hátam mögé és ijeszt rám.
Apró könnyek csordulnának ki a szememből, ha senkim sem lenne rajtuk kívül.
- Egy új barátság kezdete nemde? – mosolyogtam. Osborne a vállamba kapaszkodott ujjai felhúzottak némi fájdalmat okozva, amit igyekeztem nem kimutatni.
Iszonyatos, hogy mire képes, ha használja az erejét ellenem. Mintha nem lenne elég a kisugárzó izé, amit képtelen vagyok megérteni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Azazel pizzázó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azazel pizzázó   Azazel pizzázó - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 30 Márc. 2011, 23:40

Osborne egész ijesztő volt. Mintha tényleg valami hivatásos testőr lenne, úgy viselkedett, mondjuk ebben a városban megértem. Főleg, ha mindenféle szerzetek rohangálnak a városban. Én is védeném a barátomat mindentől.
-Igen. Egy új barátság.- mosolyogtam, végül fölálltam az asztaltól és fölkaptam a táskám.
-Most viszont akkor mennék is, és megnézem azt a hegyet.- mosolyogtam még mindig.
-Még egyszer köszönöm a segítséget. Remélem,még találkozunk.- bólintottam mindkettőjüknek és kivonultam az étteremből. Alig vártam, hogy megtaláljam azt a hegyet és a fajtámbelieket is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Azazel pizzázó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Azazel pizzázó   Azazel pizzázó - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Azazel pizzázó
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Pizzázó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Archívum :: Zárolt témák-
Ugrás: