Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
 Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_vote_lcap Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_voting_bar Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
 Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_vote_lcap Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_voting_bar Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_vote_rcap 
Kesztella Redway
 Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_vote_lcap Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_voting_bar Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_vote_rcap 
Emmaline Troy
 Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_vote_lcap Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_voting_bar Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_vote_rcap 
Zoey Fleming
 Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_vote_lcap Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_voting_bar Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_vote_rcap 
Catei Miller
 Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_vote_lcap Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_voting_bar Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_vote_rcap 
John Shepard
 Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_vote_lcap Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_voting_bar Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_vote_rcap 
Alexander Crugen
 Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_vote_lcap Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_voting_bar Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_vote_rcap 
Caroline Delevar
 Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_vote_lcap Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_voting_bar Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_vote_rcap 
Stevan Black
 Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_vote_lcap Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_voting_bar Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
 Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
 Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
 Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
 Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
 Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
 Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
 Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
 Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
 Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

  Mizrael~Angyalarcú Halál

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

 Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mizrael~Angyalarcú Halál    Mizrael~Angyalarcú Halál - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 05 Szept. 2011, 21:26


Gyönyörű kedves teremtés, de csak azért mert az én vérem folyik az ereiben. Hogy most miért pont róla írok? Csakis a sors akarta így, hogy egy két hazug dolgot róla is megemlítsek. Persze Jert sem fogom kihagyni, de ő már más téma. Mit is mondhatna az apa a lányáról? Irtóra nagy ribanc lesz mint az összes többi? Esetleg annyira szent lesz, hogy már szobrot kell állítanunk neki? Bár ne történne meg egyik sem. Nem! Én már régen tudom ki fogja átvenni a helyem és nem kell attól tartanom, hogy valaki majd olyan nagy szerelembe ejti Saraht mint engem azok a nők akiket szeretek. Persze nekem sem lehet háremem, mert azt bünteti a törvényünk, a szerelmet azonban nem.
Egy feleség a többi meg szerető... Atya ég mibe kevertem az én félig elkárhozott lelkemet és testemet? Egyik napról a másikra változnak a döntéseim és cselekedeteim. No de térjünk vissza Sarahra!
Igen ő tényleg az én kis hercegnőm, ahogy a neve is mutatja. ( Örültje! Nem tudod, hogy a Sarah név jelentése a hercegnő vagy fejedelemasszony?) De sorsa is ez lesz mindörökké, azzal, hogy visszahoztam őt megpecsételődött az örökös második helye.
Aki felemel majd minket a nyomorúságból az nem ő lesz, hanem Jeremiah. Ő az első gyermekem, mégis míg fel nem nőnek egyiknek sem szeretném a tudtára adni a dolgot. Az anyjuk biztosan nem élné túl. Ja igaz őt csakis én tartom életben, hisz a gyerekek születésekor meghalt.

~o~

Annyi ostoba ember vesz körül! De most komolyan! Megannyi megzakkant angyal gondját kell nekem elintézni. Itt van ez az elsimítani való Keszivel és Zoey meg az elátkozott gyerek büntetése. Egy démon tényleg azt hiszi, hogy életben hagyom a kölykét?
Keszivel való kötelékem szerint lány, bár ha ügyes vagyok egy óvatlan pillanatban éjjel véletlenül kikaphatom a kezéből és megölhetem. Bár remélem a karjaiba fogja tartani azt az Istenátkát, így kettővel végezhetek egyszerre. Azonban ha tisztán szeretném megúszni a dolgot, kéznél van Asaliah. Hogy eddig ez az eszembe sem jutott. Háh ravasz kis kárhozott lélek vagyok az már szent. Be nagy kár, hogy a királyi álca mellett ezt észre sem veszik. Azért van olyan emlékem is amihez senki sem tudna behatolni, még Keszi sem a képességével. Korlátozva van és ez így helyes.


Vissza az elejére Go down
 
Mizrael~Angyalarcú Halál
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Mizrael szobája
» Joseph Johnson / Mizrael ( Angyal)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Karakter :: Napló-
Ugrás: