Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Joseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_vote_lcapJoseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_voting_barJoseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Joseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_vote_lcapJoseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_voting_barJoseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Joseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_vote_lcapJoseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_voting_barJoseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Joseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_vote_lcapJoseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_voting_barJoseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Joseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_vote_lcapJoseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_voting_barJoseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_vote_rcap 
Catei Miller
Joseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_vote_lcapJoseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_voting_barJoseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_vote_rcap 
John Shepard
Joseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_vote_lcapJoseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_voting_barJoseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Joseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_vote_lcapJoseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_voting_barJoseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Joseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_vote_lcapJoseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_voting_barJoseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_vote_rcap 
Stevan Black
Joseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_vote_lcapJoseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_voting_barJoseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Joseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Joseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Joseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Joseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Joseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Joseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Joseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Joseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Joseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Joseph Johnson / Mizrael ( Angyal)

Go down 
SzerzőÜzenet
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

Joseph Johnson / Mizrael ( Angyal) Empty
TémanyitásTárgy: Joseph Johnson / Mizrael ( Angyal)   Joseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_icon_minitimeSzomb. 18 Dec. 2010, 00:14

Név:Joseph Johnson
Angyal név: Mizrael
Nem:férfi
Kor: 21 évesnek néz ki halandóként, valójában 333
Faj:angyal
Hierarchia:főangyal- király
Átváltozott forma:
Joseph Johnson / Mizrael ( Angyal) Dgd
Külső: holló fekete haj, barna megkapó szembogár,izmos, harcra termett testfelépítés, kb. 2 méter magas.
Különleges ismertetőjegy: folyton fekete ruhákban jár mindez azért,hogy elfedje nem éppen fehér szárnyait.
Jellem: rendíthetetlen, magabiztos, védelmező típus ezzel ellentétben van néhány furcsa szokása mellyel mindenki véleményét megváltoztatja. Például rá jellemző az a mondás: ami a szívemen az a számon is.
Előtörténet:
Nos mit is mondhatnék magamról? Hogy egy dolgot leszögezzek angyalnak, születtem nem, pedig kiválasztottak valamikor valahonnan. Nevemhez mindmegannyi becsület, gyógyítás, vezetőség, térítés és jóindulat fűződött. Mindenki megbecsült, amiért ilyen nagyszerű tetteket vittem véghez az emberiség megmentése érdekében. Egy nap azonban valami olyan feladatot kaptam a Mindenhatótól, amit nem tudtam véghez vinni. Ennek okául kezdett megváltozni a szárnyam színe is és inkább kezdtem hasonlítani egy elégedetlen démon ivadékhoz, mint angyalhoz. A bukás miatt, ami csak én tartok annak elszakadtam mindentől mondhatni, amit eddig szerettem. Igen szerettem azt a munkát tenni, amit a sors nekem kimért. Másra aligha lennék képes, mint az emberek segítésében. Nekünk csak ők maradtak és őszintén, szólva egy kicsit irigyelem őket, az egyetlen lények, akiket a Mindenható megváltatni akar. Nos ebből rájöhetünk mi angyalok, hogy magunknak kell gondoskodnunk magunkról a Mindenható segítségével is természetesen. Hogy ne csak az angyali dolgokról beszéljek, elmondom, hogy kerültem ide. Bármennyire is furcsán hangzik elveszni, láttam a reményt, hogy egyszer nyugalomra találok. A démonok folyton üldöznek és ez fordítva is érvényes. Alig szállok rá egy halandóra egy démonnal is harcolnom, kell. A halandó emberek semmit sem érzékelhetnek ebből semmit, hisz engem és a démont sem látják. Egy vasárnapi nap, azonban amikor a templomban voltam valami furcsa dolgot láttam. Emberi szem ezt aligha foghatja fel, mindezt szemfényvesztésnek vélné, hogy csak a képzelete játszik vele. Az én esetemmel ellentétben egy jelet láttam melyet a Mindenható küldött nekem. Szavaival azt mondta:
- Mizrael térj vissza a neked szánt városba! A veszély elmúlt bátran rendelkezhetsz a többiek felett, hisz megvan az erőd hozzá!
Engedelmeskedtem szavainak, így újra itt vagyok. A fogadtatásomat semmihez sem lehetett hasonlítani, ámbár boldog csalódás ért. Egy mellém rendeltet is kaptam Urunktól, melyért hálás vagyok mindmáig.



A hozzászólást Joseph Johnson (Mizrael) összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 29 Jan. 2011, 01:05-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Joseph Johnson / Mizrael ( Angyal) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joseph Johnson / Mizrael ( Angyal)   Joseph Johnson / Mizrael ( Angyal) I_icon_minitimeSzomb. 18 Dec. 2010, 00:24

Szia!

Az előtörténeted nagyon jó, nekem tetszett és elfogadom. A lakhelyed Kingdom of Heaven /Az uralkodók szobája. Sok sikert és jó játékot.

Cyd, moderátor.
Vissza az elejére Go down
 
Joseph Johnson / Mizrael ( Angyal)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal)
» Harriet Paxton - Anamelech ( angyal)
»  Mizrael~Angyalarcú Halál
» Zoey Fleming (Angyal)
» Angyal előtörténet minta

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Archívum :: Régi Előtörténet-
Ugrás: