Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_vote_lcapGwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_voting_barGwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_vote_lcapGwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_voting_barGwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_vote_lcapGwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_voting_barGwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_vote_lcapGwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_voting_barGwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_vote_lcapGwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_voting_barGwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_vote_rcap 
Catei Miller
Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_vote_lcapGwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_voting_barGwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_vote_rcap 
John Shepard
Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_vote_lcapGwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_voting_barGwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_vote_lcapGwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_voting_barGwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_vote_lcapGwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_voting_barGwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_vote_rcap 
Stevan Black
Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_vote_lcapGwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_voting_barGwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Gwendolyn Johnson-Asaliah
Angyal
Angyal
Gwendolyn Johnson-Asaliah


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás Dátuma : 2011. Apr. 02.

Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) Empty
TémanyitásTárgy: Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal)   Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_icon_minitimeSzomb. 02 Ápr. 2011, 23:34

Név:Gwendolyn Johnson

Angyal név:Asaliah

Nem:

Kor:18 évesnek néz ki valójában 125 éves

Faj:angyal

Hierarchia:főangyal

Átváltozott forma:

Eredetileg:
Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I40fq1erluoh8jovl00

Mizraelnek hála:
Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) Y0zt347cstvuqwvxk53

Külső: szőke hosszú haj, kék szemek, gyenge nőies testalkat, fehér bőr, 181 cm magas, telt piros ajkak.
Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) Fntgthvu2pd7o9fi8n7o

Különleges ismertetőjegy:
egy keresztes nyakláncot hord amit még Mizraeltől kapott.
Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) A8wnjsjqd6ooz6kl5ha5

Jellem: Egy angyalhoz képest egy percig sem érzi magát szentnek. Mizraelért ölni is képes, egyfajta tanárt és bálványt lát benne. Egyes időszakokban semmihez sincs kedve , lényegtelennek és manipulatívnak érzi magát. Atyakomplexusa van, ami annyit tesz ,hogy folyamatosan próbál megfelelni, de nem tud és ez frusztrálja. Ateista, hiába angyal és hiába hitt Istenben, minden reménye elveszett. Makacs és hajtatatlan , legszívesebben minden percet szerelme mellett töltene. Azonban néha minden véleménye megváltozik és haragja meg nem szűnik, amíg újra nem látja Mizraelt. Eleve konfliktus kerülő , bár ha nagyon akar lehet ő ennek az ellentéte is. Önző, egy percig sem tűri el ha Mizrael mást ölel. Összetett személyiség, Mizrael köteléke miatt, ami emberi és angyali mivoltát összekeveri.

Előtörténet:
Szaladtam a Halál elől, ő látott engem, én kevésbé őt. Egy belső hang azonban egyre csak azt suttogta, szaladjak. 
Ő vigyázott rám,simogatott ha arra volt szükségem,jól megvoltunk együtt. Emlékszem az első és utolsó tőle lopót csókra, egy más világban járt, amibe engem sosem engedett be. Álmokat kergetett, pillangók kerülte helyen volt, ahol a varjak élnek. Ez volt Ő, az atyám akibe ha tetszik, ha nem,szerelmes lettem, mert ő volt az egyetlen akihez kötődtem. Azelőtt sosem gondoltam volna,hogy őt kapom. 
Mizrael csak Asaliah néven emlegetett, azt mondta megtiszteltetés,hogy az ő tulajdona lettem. 
Minden egyes nap visszaemlékszem ahogyan felvágtam az ereimet, csak azért,hogy véget vessek a hangoknak, amiket a fejemben halottam. 
Azrael és Mizrael hangja volt az. Nap mint nap éreznem kellett ahogyan viaskodnak felettem, majd egyszer Azrael kísértésére cselekedtem. Mizraelért és értem,hogy vele lehessek... örökre.
A szüleimet nem ismertem így csak az maradt meg 5 éves koromból, hogy egyedül vagyok egy családnál, akik egy ideig nevelnek. Templomba jártam, a család aki felnevelt katolikus volt. Nap mint nap rám erőszakolták azt a hitet amiben ők hittek. Isten igenis van, és szolgálni kell őt ,hogy a birodalmába juthass! Végül eljött a nap, a halál és az átváltozás napja. Részletesen nem igazán emlékszem, Mizrael majdnem mindent elvett tőlem. Azt mondta: Idefent nincs szükségünk emlékekre. Isten a szívteleneket szereti, a talpnyalókat, akik beárulnak neki dolgokat. Ő meg persze, megveti az ilyeneket, úgy hiszem én is. Az idők során hozzá idomultam , mindig vele szerettem volna lenni , olyanná válni mint ő. Amikor kimondta, hogy egy percig sem hisz Istenben, egy világot tört össze bennem. Elszaladtam előle.
Amit tettem megbántam, hiszen a döntéseink és érzésein változnak. Mizraelnek meg nincs szíve, képtelen szerelembe esni azóta ,hogy ateista lett vállalt foglalkozása. 
Talán még mindig titkolja,hogy elméje megbomlott és sokkal inkább rám van szüksége, arra hogy megmentsem őt. 
Egyedül képtelen lennék rá, hiszen maga után rántott engem is, a lázadásai által. Utálom őt, amikor ilyen! 
Áruló, szövetségre lépet a Halállal, csak azért,hogy megkaphassa lelkem s testem! Egyszer mindannyiunkat elárul. A királynővel és velem már megtette. 
Egyedül túl gyenge vagyok hozzá, még azt is megtiltotta, hogy teljes hatalmamat élvezhessem. Megvonta a szabadságom ,azt mondta sosem hagyhatom el a birodalmát. Így életem során, csak egy démonnal találkoztam, Azraelel ha őt lehet annak venni. 
Mizrael mindig is féltett tőlük, emlékszem azt mondta, elég ha Ő viaskodik velük a családban. Most, hogy újonnan szerzett áldozatát a tanítómmá tette, minden megváltozott. 
Bizonyára bízik bennem, hogy képes vagyok megvédeni az ikreket itthon ha magunkra hagynak. 
Kitudja milyen utakra sodor minket a szél? Most azonban csak rá próbálok gondolni, miként lehetne őt rendbe tenni. 
Bár őt rendbe tenni sosem lehet, én mégsem adom fel,érte , az atyámért küzdenék akár a végsőkig is.

Vissza az elejére Go down
Emmaline Troy
Admin
Admin
Emmaline Troy


Hozzászólások száma : 224
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 17.

Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal)   Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_icon_minitimeSzomb. 02 Ápr. 2011, 23:55

Kedves Asaliah!

Pechedre én néztem át először az előtörténeted. Nem akarok rosszat, ám szeretném ha átnéznéd az előtörténeted, rengeteg helyesírási hiba van benne, a képeket le kéne kicsinyíteni, mert szét húzzák a topicot. És ha megnézed jobban, ez nem előtörténet, nem a most-ot kell elmesélni benne. És nem Mizraelt kell leírnod, persze neki is benne kell lennie, de itt arra lennénk kíváncsiak, hogy (ha ember voltál) hogyan éltél, vagy ha angyalnak születtél akkor azt. Ahogy találkoztál Mizraellel, az rendben van, de kicsit nézd át először ezt az elő történetet. A vesszők után teszünk szóközt, stb. Kicsit engedd el a fantáziádat, és próbáld meg újra írni ezt az előtörténetet.

Megértésedet köszönöm, és amint megvagy jövök és nézem.

Emma.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal)   Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_icon_minitimeVas. 03 Ápr. 2011, 14:34

Jól van most már elfogadom! Lakhelyed már tudod, a kicsik mellett Smile

Jó játékot!

Cyd.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal)   Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal) I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Joseph Johnson / Mizrael ( Angyal)
» Kesztella Redway (Angyal)
» Zoey Fleming (Angyal)
» Angyal előtörténet minta
» Harriet Paxton - Anamelech ( angyal)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Archívum :: Régi Előtörténet-
Ugrás: