Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Kesztella Redway (Angyal) I_vote_lcapKesztella Redway (Angyal) I_voting_barKesztella Redway (Angyal) I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Kesztella Redway (Angyal) I_vote_lcapKesztella Redway (Angyal) I_voting_barKesztella Redway (Angyal) I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Kesztella Redway (Angyal) I_vote_lcapKesztella Redway (Angyal) I_voting_barKesztella Redway (Angyal) I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Kesztella Redway (Angyal) I_vote_lcapKesztella Redway (Angyal) I_voting_barKesztella Redway (Angyal) I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Kesztella Redway (Angyal) I_vote_lcapKesztella Redway (Angyal) I_voting_barKesztella Redway (Angyal) I_vote_rcap 
Catei Miller
Kesztella Redway (Angyal) I_vote_lcapKesztella Redway (Angyal) I_voting_barKesztella Redway (Angyal) I_vote_rcap 
John Shepard
Kesztella Redway (Angyal) I_vote_lcapKesztella Redway (Angyal) I_voting_barKesztella Redway (Angyal) I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Kesztella Redway (Angyal) I_vote_lcapKesztella Redway (Angyal) I_voting_barKesztella Redway (Angyal) I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Kesztella Redway (Angyal) I_vote_lcapKesztella Redway (Angyal) I_voting_barKesztella Redway (Angyal) I_vote_rcap 
Stevan Black
Kesztella Redway (Angyal) I_vote_lcapKesztella Redway (Angyal) I_voting_barKesztella Redway (Angyal) I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Kesztella Redway (Angyal) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Kesztella Redway (Angyal) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Kesztella Redway (Angyal) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Kesztella Redway (Angyal) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Kesztella Redway (Angyal) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Kesztella Redway (Angyal) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Kesztella Redway (Angyal) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Kesztella Redway (Angyal) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Kesztella Redway (Angyal) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Kesztella Redway (Angyal)

Go down 
SzerzőÜzenet
Kesztella Redway
Angyal
Angyal
Kesztella Redway


Hozzászólások száma : 228
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Kor : 27

Kesztella Redway (Angyal) Empty
TémanyitásTárgy: Kesztella Redway (Angyal)   Kesztella Redway (Angyal) I_icon_minitimePént. 17 Dec. 2010, 00:30

Név: Bianka Smith
Angyal név: Kesztella Redway (Keszi)
Nem: Nő
Kor: 20-nak nézek ki de valójában 200 vagyok
Faj: Angyal
Hierarchia: Angyal Királynő
Átváltozott forma: Kesztella Redway (Angyal) K%C3%A9k%20angyal
Külső: Barna válig érő haj, barna szemek, 170 cm magasság jellemez.
Különleges ismertetőjegy: Egy kereszt alakú tetoválás található a szívem fölött.
Jellem: Alapvetően kedves, megértő és figyelmes vagyok. Mindenkivel szót értek. Vannak kedély változásaim, amikor nem érdemes hozzám szólni, mert úgy sem hallom meg. Ezen kívül szeretek beszélgetni és társaságban lenni.
Előtörténet:
Emberi életemre nem nagyon emlékszem. Az utolsó emlékem az, hogy anyukámékkal hazafelé tartunk. Éppen a húgommal Mary-vel barkochbázok, mikor egy szarvas ugrik a kocsink elé. Apu félre rántja a kormányt, majd az árokban kötünk ki. Arra ébredek, hogy mindenem fáj és egy hang szólongat. Kinyitom a szemeimet és egy fiatal nő állt előttem. Felém nyújtotta a kezét, majd elindultunk egy híd felé. Vissza-vissza nézek. Látom, ahogy anyu szólongat engem, de nem kelek fel.
- Miért nem ébredek fel?- Kérdezem a kezemet fogó nőtől.
- Mert te már angyal vagy.- Mosolyog rám, majd mind a ketten átlépünk a hídon....


Pár nappal később egy fehér szobában ébredtem fel. Egy hatalmas ágyon aludtam. A szoba gyönyörű volt belülről. Mindenhol Istent ábrázoló képek lógtak a falon. Lassan kiszálltam az ágyból, majd kiléptem az ajtón. Mindenhol fehér ruhás emberek voltak hátukon hatalmas szárnyakkal. Lassan lépkedtem az emberek között, mikor egy hatalmas hintó állt meg előtte. A hintóból egy nő lépett ki, aki hófehér ruhában díszelgett. A lélegzetem is elállt olyan szép volt. Mosolyogva oda jött hozzám.
- Bianka gyermekem.- Fogta meg a kezemet.
- Mi történt velem?- Kérdeztem félénken, miközben besegített a hintóba. Becsukta az ajtót, majd elindultunk. Az út alatt elmesélte, hogy meghaltam és a Meny-országba kerültem ő pedig a királynő. Attól a naptól fogva a királyi palotában nevelkedtem. Az új szüleim gondomat viselték, míg egy napon nekem kellett átvennem a királyság vezetését. Egy mellém rendelttel együtt kezdtem neki királyságom vezetésének.
Vissza az elejére Go down
http://www.summerland.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Kesztella Redway (Angyal) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kesztella Redway (Angyal)   Kesztella Redway (Angyal) I_icon_minitimeSzomb. 18 Dec. 2010, 14:16

Szia!

Tetszik az előtörténeted és elfogadom. Jó játékot! A szobád meg ahogy megbeszéltük.

Cyd, moderátor.
Vissza az elejére Go down
 
Kesztella Redway (Angyal)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Harriet Paxton - Anamelech ( angyal)
» Zoey Fleming (Angyal)
» Angyal előtörténet minta
» Joseph Johnson / Mizrael ( Angyal)
» Gwendolyn Johnson-Asaliah (Angyal)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Archívum :: Régi Előtörténet-
Ugrás: