Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Városi Park - Page 2 I_vote_lcapVárosi Park - Page 2 I_voting_barVárosi Park - Page 2 I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Városi Park - Page 2 I_vote_lcapVárosi Park - Page 2 I_voting_barVárosi Park - Page 2 I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Városi Park - Page 2 I_vote_lcapVárosi Park - Page 2 I_voting_barVárosi Park - Page 2 I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Városi Park - Page 2 I_vote_lcapVárosi Park - Page 2 I_voting_barVárosi Park - Page 2 I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Városi Park - Page 2 I_vote_lcapVárosi Park - Page 2 I_voting_barVárosi Park - Page 2 I_vote_rcap 
Catei Miller
Városi Park - Page 2 I_vote_lcapVárosi Park - Page 2 I_voting_barVárosi Park - Page 2 I_vote_rcap 
John Shepard
Városi Park - Page 2 I_vote_lcapVárosi Park - Page 2 I_voting_barVárosi Park - Page 2 I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Városi Park - Page 2 I_vote_lcapVárosi Park - Page 2 I_voting_barVárosi Park - Page 2 I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Városi Park - Page 2 I_vote_lcapVárosi Park - Page 2 I_voting_barVárosi Park - Page 2 I_vote_rcap 
Stevan Black
Városi Park - Page 2 I_vote_lcapVárosi Park - Page 2 I_voting_barVárosi Park - Page 2 I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Városi Park - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Városi Park - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Városi Park - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Városi Park - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Városi Park - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Városi Park - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Városi Park - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Városi Park - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Városi Park - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Városi Park

Go down 
+3
Catei Miller
Kesztella Redway
Stefan Ludger
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Városi Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 I_icon_minitimePént. 28 Jan. 2011, 19:25

Hirtelen le veszi a sisakot a fejéről kiömlik gyönyörű fekete haja.Egy pillantást vetettem rá mert nem izgatottnak ez ilyen fajta nők.
- Az igazság hogy én magam sem tudom az eredeti nevemet de Johnak szólítanak a barátaim.- mondtam neki bizalmasan közben tudtam, hogy ez nem igaz mert az én nem nevem William Aragor. De nem szabad föl fednem mások előtt a jelenlétem.
Vissza az elejére Go down
Catei Miller
Démon
Démon
Catei Miller


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 01.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Shadow Land

Városi Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 I_icon_minitimePént. 28 Jan. 2011, 20:17

Ránéztem a férfira, majd egy kis ideig csak néztem. valahogy nem hittem neki.
- Hazudsz. Nem Jonathan a neved.- Mondtam, de hogy honnan tudtam azt nem tudom. Körbenéztem, hogy Stef, hol az ördögbe lehet, de nem láttam még mindig.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Városi Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 I_icon_minitimeVas. 30 Jan. 2011, 00:57

Nem hitte el a lány hogy John a nevem, de kár úgy sem fogom elmondani az igazi nevem, az nem lenne jó.
- Egy Stefan Ludger nevű pasasnak vagyok a testőre.
- Ennyi legyen elég szerintem.- modntam a lánynak így is elég sok információt adtam ki magamról.
- Nem szabd magamról információkat kiadnom ez a munkámhoz tartozik.
Közben öl tekintettem a szép égre lassan már indulnom kellene haza mert nem éreztem el csak eljöttem.
Vissza az elejére Go down
Catei Miller
Démon
Démon
Catei Miller


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 01.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Shadow Land

Városi Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 I_icon_minitimeVas. 30 Jan. 2011, 21:15

Mikor megmondta kinek is dolgozik ránéztem.
- Stefan Ludger? Tudod, hol találom?- Faggattam, majd mikor értetlen arckifejezéssel nézett rám megmagyaráztam neki.
- A húga vagyok.- Mondtam egyszerűen.
- Ha neki dolgozol, akkor nyilván tudod, hol van. Vigyél el hozzá.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Városi Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 31 Jan. 2011, 12:22

Amit mondott azon csak ellépettem a húga lenne? De nem halottam róla és a birodalomba sem láttam. De ki tudja elviszem a birodalomba maximum ha hazudott akkor börtönbe vetem.
- Jól van kövess de amit látni fogsz nem mondhatod el semmivel.
- Az én motorommal megyünk jó?-kérdeztem tőle.
Ez a helyzet eléggé furcsa volt hát ha információt akartam akkor azt megkaptam.
Vissza az elejére Go down
Catei Miller
Démon
Démon
Catei Miller


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 01.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Shadow Land

Városi Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 05 Feb. 2011, 16:37

- Köszi, inkább megyek utánad.- Forgattam a szemeimet. Nem fogok felülni mögé az fix. Felvettem a sisakomat és begyűrtem alá a hajamat. Megvártam míg a srác elindul, majd én is utána mentem.
//Pokol/Démon birodalom kapuja//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Városi Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 12 Feb. 2011, 15:18

Gyorsan szaladtam, egész a Városi parkig, ahol észre vettem egy végtelen tini fiút, aki olyan részeg volt mint a s3g. Hova kell ennél könnyebben beszerezhető áldozat. -Nevettem fel. Közelebb lopóztam hozzá, majd egy fa mögül előbújva, lassan felé sétáltam. Amint észrevett, nagy vigyor kerekedett az arcára, azt hitte, hogy valami kis csajszi, akivel jól ellehet. De szegényke tévedett, egy cseppet sem voltam játékos hangulatomban. Csak egyszerűen körbe szemléltem, hogy senki és semmi ne láthasson, vagy halhasson, amire nem nagyon volt esély mert már hajnali 5 óra volt, de fő az elővigyázatosság. Ahogy a srác közelebb szédelgett hozzám, a szemfogaim lassan meghosszabbodtak, majd amikor biztossá vált, hogy senki sem lát, a srácnak rontottam, majd a nyakát hátra tűrve, bele haraptam. Még hogy a tiszták vére nem az igazi....? Sokkal élvezetesebb, mint egy vérszolga, akibe már több-százszor bele haraptak. Ahogy a fiú teste kezdett elgyengülni, a karjaimban tartva szívtam a vérét, majd mikor meghalt, darabokra szaggattam, majd egy zsákba dobtam a darabjait és felgyújtottam. Ebben a szeles éjszakában, a tűz gyorsan leégett, és a fiúból, csak pór maradt, amit a szél elfújhat. Ahogy éppen indultam volna tovább, kissé megémelyegtem, mintha részeg lennék.Hoppá, elfelejtettem, hogy a csávó véralkoholszintje biztos magas volt és ez által én is berúgtam. O.. dam-i pula! Tovább akartam menni, de úgy éreztem, hogy jobb lesz, ha még maradok itt egy kicsit. Leültem egy padra, majd hátra dőlve néztem a csillagokat.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Városi Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 I_icon_minitimeVas. 13 Feb. 2011, 21:43

Ahogy kissé kijózanodtam, felálltam a padról, majd vissza indultam a papaiaba, hátha még ott találom Adamot. Ez a kis vadászat meg levegő, kissé megnyugtatott, most már megint kedves tudok lenni. Vissza is siettem, hogy egy hatalmas csókot nyomhassak Adamnak, de mire oda értem ő meg a kocsim is eltűnt. Mindjárt felkel a nap, biztos vissza ment a kastélyba Ám még mielőtt, ki indultam volna a diszkóból, megéreztem Adam szagát, de mikor közelebb értem, csak egy nőt láttam. Szóval így, még a bőrén is Adam szaga van. Még hogy ő nem nyúl tisztákhoz. Na ehhez a tisztához sem fog nyúlni többet. Oda léptem a nőhöz, majd kihívtam az épületből, azzal az okkal, hogy egy barátja várja odakint. Amint kiért, arrébb vonszoltam, oda ahol nem lát senki, majd mondtam.
- Most megtanulod, hogy kinek a pasijával nem szabad kéjelegned! -Dühöt, vértől izzó szemekkel néztem rá, majd egy hatalmasat behúztam neki. A közeli falnak csapódott, majd könyörögni kezdett. Ám ez a könyörgés engem hidegen hagyott, egy arcizmom sem rándult, csak befogtam a száját és kiszívtam mind egy cseppig a vérét.
- Nesze neked te g3ci qurv*!- azzal rá köptem. Majd megragadtam, letéptem a fejét és a testét pedig egy üres hordóba dobva, lelocsoltam benzinnel, majd felgyújtottam. A fejét még mind-g a kezemben tartottam és vissza indultam a kastélyba.

/Bloody Tears Kastély/2-es lakosztály mestervámpíroknak/
Vissza az elejére Go down
Ashley Villinger
Véroroszlán
Véroroszlán
Ashley Villinger


Hozzászólások száma : 33
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 19.

Városi Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 I_icon_minitimeKedd 22 Feb. 2011, 20:00

Egy hatalmas szökőkút fogadott. Kiszálltam a kocsimból, majd egyenesen arra vettem az irányt. Mikor odaértem leültem a kút szélére és onnan csodáltam a kristály színű vizet. A lámpák fényében aranyos csíkok úsztak, amik még varázslatosabbá tették ezt az egész helyet. Egyik kezemet belecsúsztattam a jéghideg vízzel teli kútba, majd egy ideig élveztem a hideget. Egy kis idő után kihúztam a kezemet és magam mellé ejtettem, hogy megszáradjon. Nagyon szívesen átváltoztam volna, de nem tudtam, hogy errefelé milyen szabályok uralkodnak.~Ash, itt te vagy a főnök.~ Szólalt meg egy hang a fejemben, majd elgondolkodtam rajta. Ezt teljesen igaz volt. Felálltam a kút mellől, majd a fák közé vetettem magamat. Egy nagy fát kerestem és mikor megtaláltam körül néztem. Miután megbizonyosodtam, hogy minden rendben és senki nem jár erre levetkőztem és a ruháimat a fa tövébe dugtam. Négy kézlábra ereszkedtem és átváltoztam oroszlánná.
Fehér bundámat a szél felállította, amit imádtam gyerekkoromban. Lassan elindultam a fák között, majd mindenhez alaposan hozzá dörgölőztem, így megjelölve a területemet. Mikor végeztem és a bestiám is kiélte magát a ruháimhoz mentem és átváltoztam, majd felöltöztem.
Mikor megigazítottam magamon a ruháimat kiléptem a fák árnyéka mögül és a kocsim felé vettem az irányt. Mikor megálltam a fekete Hummer-em előtt, még vissza pillantottam. Olyan csodálatos volt az egész, hogy kár volt itt hagyni...Végül beültem a kocsimba és elhajtottam haza.
//Shadowland-i erdő/Rex lakosztálya//
Vissza az elejére Go down
John Shepard
Vérleopárd
Vérleopárd
John Shepard


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 17.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Erdély

Városi Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 26 Feb. 2011, 15:05

Megérkezek a parkba itt nem találtam senkit, de ez nagyon nem is baj egy kis magány is jól esik néha. Nem tudtam, hogy milyen lesz az új életem ebben a városban, de remélhetőleg, jobb lesz mint előző városban, itt rendet kell tennem mivel még nem nagyon találkoztam rendőrökkel. Tehát nem nagyon vannak itt és hát a bűnt mindig nehéz megfékezni. Szeretném még megismerni néhány embert mert ha vannak barátaim az soha nem rossz. Na meg egyedül vagyok itt ebben a városban, sem barátom, sem családom, sem szerelmem egyedül vagyok mint a kisujjam. El kezed közeledni egy pad fele ahol megpihenhetek egy kicsit és élvezhetem ezt a napsütéses napot, mert ki sütött a pad kezd olvadni már a hó. Egyedól vagyok a parkban, de abban reménykedem, hogy majd meg fog érkezni valaki és avval egy kicsit elbeszélhetek. Még nem láttam semmi különös dolgot, de szerintem itt is élnek vámpírok és démonok ezek nagyon nagy bajkeverők. Rájuk nagyon oda kell figyelni. Valahogyan majd csak megbirkózom ezzel a feladattal, és majd be kell mennem a kapitányságra is hogy ott majd egy kicsit rendet tegyek a többiek között és meg mondjam nekik, hogy mostantól én vagyok a góré és nekem kell engedelmeskedjenek. Na ez egy kicsiit nem lenne hozzám méltó, hogy ilyen módon közöljem velük mert még a végén, megharagudnának rám és ha mindenki boldog és jó az összhang akkor a munka is jobban fog menni na meg a sikerek is nagyobbak lesznek.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Caroline Delevar
Danpeal
Danpeal
Caroline Delevar


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 25.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Shadowland

Városi Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 26 Feb. 2011, 23:09

Éppen a parkba kocogtam. Nem tudom miért,de valamiért ott kellett lennem. Úgy éreztem hogy ma,most, a parkba valami történni fog. Egy kicsit se ijedtem meg,sőt inkább örültem neki. Na jó tudom hogy ez hülyén hangzik de már jó jönne egy kis izgalom az életembe. Igaz,nem rég költöztem ide Shadowlandba,de a régi városomba már biztos történt volna valami,ott nem unatkoznék és mellesleg még egy fajtársat se láttam erre fele. Ami miatt egy kicsit magányos vagyok.
Kocogás közbe egy férfira lettem figyelmes,aki egy padon ült.Rövid barna haja volt,arca kicsit borostás..de valahogy jól állt neki.Egyedül ült és nézett maga elé,a semmibe.Valamiért magamra emlékeztetett,de hogy miért azt nem tudom..talán a magány miatt? A férfi előtt egy kicsit lelassulok majd végül megállok és rá mosolygok.
- Leülhetek uram?
Mikor megláttam először a férfit csak csak egy átlagos embernek látszott,de miután közelebb jöttem hozzá.....nem átlagos,nagyon nem átlagos,ő egy vérleopárd.Egy "normális ember" ilyenkor megijedt volna és elszaladt volna,de én ehelyett örültem.Végre lesz egy kis izgalom.Vagyis remélem..de lehet hogy nem..már azt se tudom hogy tudok-e ölni még.Az régen volt,azóta már sokat változtam.



A hozzászólást Caroline Delevar összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 28 Feb. 2011, 21:28-kor.
Vissza az elejére Go down
John Shepard
Vérleopárd
Vérleopárd
John Shepard


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 17.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Erdély

Városi Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 I_icon_minitimeVas. 27 Feb. 2011, 01:48

Gondolkodás közben hirtelen föl tűnt a parkban egy lány akit még nem láttam soha, de honnan is láthattam volna hisz most érkeztem a városba. Közelebb jön hozzám, majd meg áll előttem nem tudtam, hogy pontosan mit akar. Ha beszélgetni akar akkor annak örülök, de észre vettem rajta, hogy ez nem egy közönséges halandó, mintha vámpir lenne, de mégse akkor ő csak is deanpiel lehet. Rá nézek a csajszira, jók néz ki csodálatosan szép azt meg kel mondani a kérdésére föl emelem a fejem majd megszólalok.
- Persze nyugodtan, üljön csak le.
- Mellesleg a nevem John Shepard.- mondtam mosolyogva neki. Bemutatkoztam, hogy ha már leül mellém és el kezdünk beszélgetni akkor már a nevünket tudjuk. Nem vagyok én fajgyűlölő nekem egyformák ha vámpir ha démon az nekem mindegy. Vannak akik úgy viszonyulnak egymással szemben, hogy na ez démon ez biztos gonosz és utálatos. Én nagyon nem így állok hozzá a dolgokhoz mindenki olyan amilyen akar lenni. Igaz, hogy néha a faj is határozz, de minden képen abban reménykedem, hogy ez a lány nem azzal a céllal jött ide, hogy vacsorázzon. Ezt nagyon merem remélni az ő érdekében mivel nem éppen, fognám vissza magamat. Nem vagyok én harcias aki csak kedvből rátámad valakire én csak is arra aki engem bántani akar és akkor nagyon ki tudom tombolni magamat. Közben a lány leül mellém a padra kíváncsian figyelem, hogy be fog-e mutatkozni nekem mert úgy illik ha valaki bemutatkozik akkor ő is mutatkozzon be.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Caroline Delevar
Danpeal
Danpeal
Caroline Delevar


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 25.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Shadowland

Városi Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 28 Feb. 2011, 21:52

A férfi megengedte hogy leüljek mellé.Kedves és udvarias volt tőle.Köszönés kép kedvesen rá is mosolyogtam majd leültem.Utána be is mutatkozott.John Shepardnak hívták.Nem tudom miért,de a neve ismerős volt valahonnan, de nem tudom hogy honnan.Pár perc gondolkodás után rájöttem hogy nekem is be kéne mutatkoznom,bocsánat kérően rámosolyogtam majd bemutatkoztam.
- Köszönöm. És mellesleg, én meg Caroline Delevar vagyok.
John,közelebbről még helyesebbnek látszott.Főleg a szeme tetszett nagyon,nem tudom miért,de engem mindig a férfiak szeme szokott elvarázsolni.És Johnnak nagyon szép szeme van,szép barna.
El is feltettem meg kérdezni tőle hogy nem-e zavarok,nem-e vár valakit,esetleg a barátnőjét,mert hát..gondolom van barátnője és nem akarom őket zavarni.Nem vagyok az a típus aki elrontsa mások boldogságát.Kedvesen rá pillantottam.

- Remélem nem zavarok.nem szeretnék megzavarni semmi...ha esetleg vár valakit.
Rá mosolyogtam gyengéden majd hirtelen egy sikítást hallottam meg.Majd valaki segítségért kiáltott.Gyorsan felpattantam a padról és a hang irányába futottam.Ahogy közeledtem,sokkal hangosabban hallottam a kiáltást."ááá segítség!!Segítség!! Az a férfi..elvitte a gyerekemet.Kérem ,segítsenek.!!".Reméltem hogy időben odaérek és nem kések el.Na tessék..itt van a nagy izgalom,izgalmat akartam de nem ilyet ahol egy ártatlan ember meghalhat...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Városi Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 I_icon_minitimeKedd 01 Márc. 2011, 17:51

Tulajdonképpen nem is értem miért van ekkora lelkesedésem egy szaladásért csupán. Legalább megszabadultam egy időre a gondoktól, igazából nem is értem Osborne szavait. Egy fánál muszáj volt megállnom, furcsa, de ilyen hamar még soha életemben nem fáradtam.
Mit akart nekem mondani azzal, hogy álszent angyalok a démonok között?
Démonok és angyalok nem is léteznek! Leültem a fűbe a hátammal nekidőlve a fa törzsének és elkezdtem zenét hallgatni.
Jó a Placebo nem az én világom, de csak ez van készleten.


A hozzászólást Cyd Beatrice összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 19 Ápr. 2011, 13:45-kor.
Vissza az elejére Go down
John Shepard
Vérleopárd
Vérleopárd
John Shepard


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 17.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Erdély

Városi Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 I_icon_minitimeKedd 01 Márc. 2011, 18:23

Leült hozzám a nő ezt jól tette, majd bemutatkozott nekem, szép neve van, de ez nem fogható a nő szépségéhez. Megkérdezi tőlem, hogy nem várok-e valakit. Erre könnyű volt a válaszom kit is várhatnék nem ismerek senkit a városban. Szememmel rátekintek és szóra nyitom számat.
- Nem várok senkit még új vagyok a városban nem ismerek senkit itt.- mondtam a nőre nézve majd valami segély kiáltást halottam. A nő felpattant és elindult a segély kiáltás után, mivel rendőr voltam volt nálam fegyver kikapom a tokjából majd én is utána rohanok. Ha nagyon muszáj akkor átváltozok, de ezt inkább hagyom, de mondjuk már elég sötét van itt és nem látna meg senkit éppen azon szándékoztam, hogy átalakuljak mikor föl tűnt nekem egy halandó. A fr@mcba ez a tervem is tönkre ment de se baj így is gyorsan futok. Észre vettem ahogy egy férfi rohan karjában egy csecsemővel, nem tudtam mit tegyek mert már lassan azt fontolgattam, hogy lelövöm a fickót. De haragomon úrrá lettem és futottam utána lassan a nőt is utol értem oda fordulok felé majd lihegve megszólalok.
- Nyugodtan bízd csak rám a dolgot rendőr vagyok.- mondtam neki miközben mutattam jelvényem majd a férfi felé kiáltok.
- Álljon meg a törvény nevében álljon meg.- mondtam a fickónak aki a kezében rohant a kisgyerekkel. Még mindig üldözöm a férfit előttem pedig a lány mert irdatlanul gyorsan tudott futni azt be kell vallani. Végül is utol érjük ketten a nő elveszi tőle a gyereket. A férfi arra a kabát zsebéből ellő ránt egy fegyvert. Tudtam, hogy nem tud megsebezni hisz rám csak az ezüst hat és senki nem járkál halandók közül ezüst golyókkal. Közben még mindig a kezemben volt a fegyver nem szerettem volna lelőni mégis csak rendőr vagyok.
- Tegye csak le a fegyvert uram nem fogja senki bántani.
- Caroline te vidd biztonságba a gyermeket én elintézem őt.
Hirtelen a pasi oda rohant az egyik nőhöz(Cyd Beatrice) aki most érkezett a parkba és átkarolva túsznak használta. A r@hadt p@cs@ba ekkora balszerencsém sem lehet. Majd újra megszólalok.
- Uram ne tegyen bolondságot.- mondtam neki majd a nő fele fordulva megszólallok.
- Ne félj nem fog bántódásod esni.- mondtam a nőnek(Cyd).
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Városi Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 I_icon_minitimeKedd 01 Márc. 2011, 21:20

Saliva- Always szólt a fülembe, amikor egy idegen maga elé állított. Ilyet is a filmekben szokás látni nem pedig átélni rögtön egy nap alatt. Vegyük fontolóra a dolgot. Ha most nem lettem volna b*nk0 Osborneval nem használnak fel egy életben maradásért.
Rettegtem volna? Sikítottam volna az életért? Ugyan dehogy! Igazából nincs humorom meghalni, de fő a nyugalom, ami percek kérdése él elmúlik nálam ez a ,,juj nyugodt vagyok , a halál érzet sem zavar” gondolat.
Valójában könnyebbíteni próbáltam a helyzetemen, amikor egy pillanatra mozdulni próbáltam. A férfi, aki ki tudja mit követett el szerintem valami oltári pácban lehetett.
A jó mindig elnyeri méltó jutalmát, de vajon képes leszek megállapítani mi a jó és mi a rossz? Ha most megmoccanok nem ez lesz az utolsó pillanatom az életből? Á és most kéne rohannom önmagam elől.
Most jöttem rá egy igazságra, amit ki sem kellet mondanom legbelül mégis megfogalmazódott bennem.
Igazán tudom, milyen a pokol? Se tűz, se ördögök, semmi, amit mondtak nekem gyerekként. Magunk építjük a mennyünk és magunk a poklunk, míg élünk, minden alkalommal, amikor fájdalmat vagy szenvedést okozunk. De azért a szenvedést sem így képzeltem el.
Néha meg azt gondolom, hogy az élet nem ér semmit. Meghalok, és az emberiségnek nem fogok hiányozni. Az emberiség is meghal, és az univerzumnak nem fog hiányozni. Az univerzum is meghal, és az örökkévalóságnak nem fog hiányozni. Jelentéktelenek vagyunk, apró porszemek az idő végtelenségében. Máskor meg azt gondolom, hogy mindannyian egy küldetéssel jövünk a világra, mindannyian betöltünk egy szerepet, mindannyian részei vagyunk egy nagy rendszernek. Talán csak icipici ez a küldetés, de ha jól meggondoljuk, lehet, hogy egy ilyen icipici dolog is kulcsfontosságú morzsája a nagy kozmikus tortának. Aprócska pillangók vagyunk, amelyek gyenge szárnycsapásai talán mégis távoli viharokat képesek támasztani az univerzumban.
- Uram tudom, hogy nem akarja megtenni. Gondoljon arra mi lesz a szeretteivel, ha önt elvesztik egy hiba miatt, amit általam próbál elkövetni. Kérem, engedjen el! – nem, nem nyavalyogtam csak próbáltam javítani mindkettőnk esetén. Perpillanat én az életem menteném meg ő meg gondolom, pár évtől menekülne meg.


A hozzászólást Cyd Beatrice összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 19 Ápr. 2011, 13:46-kor.
Vissza az elejére Go down
Caroline Delevar
Danpeal
Danpeal
Caroline Delevar


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 25.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Shadowland

Városi Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 I_icon_minitimeKedd 01 Márc. 2011, 22:31

A segély kiáltást egyre hangosabban hallottam.Majd hirtelen John termett mellettem,mellettem szaladt.Ő is a segély kiáltás után rohant,gondolom ő is tudni akarta hogy honnan jön és persze segíteni is akart.Mikor odaértünk,egy férfit láttam meg, aki egy csecsemőt tartott a kezében,nagyon sírt a baba.Szerintem fél és fázott is.
John felém fordult majd meg mutatta a jelvényét,és mondta hogy ezt majd ő elintézi.Hiszen a rendőröknek ez a feladata.A férfi ismét elkezdett futni és mi is utána.Nagy nehezen utolértük majd én elvettem tőle a kisbabát.Mikor meg érintettem olyan furcsa érzésem volt..nem tudom...olyan..fura.Pár pillanatig elrágódtam ezen majd elvettem a kisbabát és hátráltam.John azt kérte hogy vigyem biztonságba a kisbabát.Rá bólintottam majd elmentem.Visszamentem az édes anyjához és átadtam.

- jajj..köszönöm..annyira köszönöm..
- Szívesen,de ez nem az én érdemem hölgyem.
- De az öné is..Köszönöm..
- Rendben van,tessenek elmenni innen rendben.Ez veszélyes.
- rendben...Viszlát

Az édesanyja szorosan magához ölelte a kisbabát majd elmentek.Megvártam amíg be fordulnak a sarkon majd vissza mentem Johnhoz.Már nem csak 2-en voltak hanem 3-an.A férfi még egy embert túszul ejtett,egy lányt. John már nagyon ideges volt...Közelebb léptem hozzájuk és akkor megláttam..a férfit ismertem..Max volt az. Maxet már nagyon rég ismertem,voltak pár közös ügyünk..és barátok lettünk.
Úgy láttam hogy nem csak én is mertem fel.Ő is fel ismert.

- Caroline..Caro..én..sajnálom..nem akartam
John elé léptem hogy ne bántsa Maxet.
- Max..engedd el a lányt..kérlek.Nem ártott neked.Engedd el.
- Caro...én nem akartam..te is tudod..nem vagyok rossz..

A földre lökte a lányt majd egy gyors pillantást vetett felém és elrohant.Kényszerítenem kellett arra magamat hogy ne rohanjak utána és ne beszéljek vele...Legszivesebben utána mentem volna de ehelyett a lányhoz sétáltam és segítettem neki fel állni.
- Minden rendben? Nem fáj valamid?...Jól vagy?
Johnra nem mertem nézni,hiszen mit szólhat most.Ismerem azt a férfit,aki elrabolt egy csecsemőt majd túszul ejtett egy ártatlan lányt.Ja, és John ráadásul még rendőr is.Hogy fogom én ezt megmagyarázni?!
Vissza az elejére Go down
John Shepard
Vérleopárd
Vérleopárd
John Shepard


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 17.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Erdély

Városi Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 I_icon_minitimeKedd 01 Márc. 2011, 23:02

Láttam, hogy a férfi belül gyenge nem szerette volna elkövetni a dolgot e mégis csak ami bűntett az bűntett nem szabd elengednem. Viszont Caro arca nekem bizalmat sugárzott remélem ki tudja magyarázni a dolgot, de ha nem akkor arcára úgy is emlékszem és hát vannak még kollégák akik megkereshetik őt.
- Remélem bízol benne most elengedem, de ha valamit elkövet egy egész életre lesittelem és akkor ott is marad.- mondtam Caro fele figyelve nem szerettem a bűnözőket elengedni. Közben rátekintettem a nőre akit Caro fölsegített láttam, hogy jól van én is nem kérdeztem meg tőle.
- Kíván feljelentést tenni?- kérdeztem a lánytól akinek még a nevét nem tudom,d e most ideje lenne bemutatkozni neki mert ha a kapitányságon meg akar keresni akkor tudja a nevem.
- Amúgy a nevem John Shepard vagyok, Shadowlandbe a rendőrfőnök. -mondtam a lánynak rátekintve ekkor figyelmemet vissza helyezem Carora, hogy kezdjen el csak mesélni nekem. Az már mellesleg, hogy megbánta-e a dolgot, ha elkövette akkor azt meg kell büntetni. Annál alávalóbb dolog nincsen, hogy valaki arra folyamodik, hogy elrabol egy ártatlan pici gyereket. Ki tesz ilyet csak is gyáva ember aki nem tud uralkodni magán szánalomra méltó, de valahogy szívem nem tudja ezt megbocsátani, de igazából ezt nem is nekem kellene megbocsátanom hanem az anyának akitől elrabolta a gyereket. Annál fájdalmasabb nincsen mikor egy anyától elszakítják gyerekét. Lassan már a dühöm is kezd lecsillapodni nem tudom miért, de még mindig ki tud borítani egy ilyen dolog amikor ilyet látok. Pedig már egy jó ideje, hogy zsaru vagyok és láttam már nem egy-két kegyetlenséget.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Városi Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 I_icon_minitimeKedd 01 Márc. 2011, 23:24

Tudtam a legnagyobb ostobaság lemondani Osborne segítségéről. Mindegy legalább a földre löktek nem pedig valami sürgősségi kocsiba.
- Semmi bajom, jól vagyok. – mondtam a lánynak, aki felsegített. Majd a férfi fele néztem szóval rendőr? Remek. – Feljelentést? – gondolkodtam egy kicsit, amikor tudtam, hogy azt kell mondanom,, Ugyan minek?”- Láthatólag nem vett el semmit tőlem. Nem is bántott, ha meg bántott volna, akkor így jártam. – egy pillanatra megálltam csak, hogy biztos legyek a kijelentésemben. – Nem, nem teszek feljelentést az úr miatt.
Miért is tennék, ha magam sem tudom megmondani annak okát, hogy most igenis fel kell jelenteni valakit. Ha lemondtam a testőrről az én bajom. Kár, hogy nem hallgattam Osbornera. Ó én és a makacsságom. Tudtam, úgy tudtam, hogy ez lesz. – Bocsánat még be sem mutatkoztam. Cyd Beatrice az Azazel pizzázóban dolgozom. – kedvesen mosolyogni próbáltam, amiből csak egy halvány vonalka lett.


A hozzászólást Cyd Beatrice összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 19 Ápr. 2011, 13:46-kor.
Vissza az elejére Go down
Caroline Delevar
Danpeal
Danpeal
Caroline Delevar


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 25.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Shadowland

Városi Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 03 Márc. 2011, 21:08

Hála az égnek, a lánynak nem esett baja.Segítettem neki felállni a földről.Johnra még mindig nem pillantottam,szégyeltem magam ,amiért el kellett engednie egy "bűnözőt" ,aki elrabolt egy kis babát.Tudom hogy ez nem volt helyes,de Max a barátom és nem engedhettem hogy börtönbe kerüljön.És mellesleg soha nem tenne ilyet önszántából..valaki kényszeríthette rá.
John megkérdezte az idegen lányt,később ki is derült hogy Cydnak hívják,hogy fel akarja-e jelenteni a férfit?Egy kicsit megrezzentem de miután a lány azt mondta hogy nem tesz ,meg könnyebültem. De a megkönnyebülés csak kis ideig tartott mivel John rám nézett és kérte a magyarázatot,hogy miért is kellett elengednie? Honnan ismerem én azt a férfit? És egyáltalán ki ő? Vettem egy nagy levegőt majd a lány felé fordultam és halványan rá mosolyogtam.

- Örülök hogy jól vagy.Egyébként én Caroline Delevar vagyok.
Meg volt a bemutatkozás az új lánnyal..most John következett.Ezt valamiért nem a lány előtt akartam megbeszélni,ezért csak odamentem hozzá közel
- Kérlek..ne most.El fogom mondani..de nem most és nem itt.
Tudom,hogy Max nem a legjobb fiú a világon,de tudom hogy magától soha nem lenne erre képes.Soha nem választana el egy gyereket az anyától ..soha..
Bocsánatkérően Johnra pillantottam majd Cydra.

- Biztos jól vagy?
Vissza az elejére Go down
John Shepard
Vérleopárd
Vérleopárd
John Shepard


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 17.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Erdély

Városi Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 03 Márc. 2011, 22:33

A lány nem szeretné elmondani a dolgot, hogy miért engedte el, de én nagyon kíváncsi vagyok rá. Még egyszer átfutott az agyamon a dolog, hogy utána rohanok, de végül is nem tettem meg a dolgot mivel, hogyan a lány nem szeretne feljelentést tenni a férfi ellen. A nő is eltűnt aki a kisbabát tartotta a kezébe, de szerintem ő sem szándékszik feljelentést tenni az ismeretlen férfi ellen.
- Rendben van, legyen ahogy akarod, de majd tartozol egy magyarázattal- mondtam neki egy mosoly kíséretében tovább néztem Caroline szemeibe. Majd átfordulok a másik lányhoz aki bemutatkozott Cyd Beatrice néven, hát nem ismerős az a pizzázó mivel még nem jártam sok helyre. Az igazat megmondva még a kapitányságon sem voltam bent. Oda is el kell látogatnom majd, de még a mai napon nem kezdek neki a nehéz melónak. A mai napon csak is lazítani fogok ami idáig nem a legjobban sikerült ezzel az üldözős menettel. Végül is jót tettünk a baba épségben van, a lány is épségben van mindenki boldog és kész el van rendezve a dolog.
- Le ülünk a padra?- kérdeztem a két lánytól mert a másik lány is eléggé szimpatikusnak tűnt. Idáig nagyon tetszik ez város,d e ahogyan én észre vettem bőven lesz nekem munkám ebben a városban. Mert már nagyon el van uralkodva a városon a bűnözés, de megjöttem én és megállítom őket.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Városi Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 I_icon_minitimePént. 04 Márc. 2011, 19:52

Csendben figyeltem és meg sem szólaltam volna ezek után azonban kérdéseket tettek fel nekem mindketten, mintha valami nagy bajom lenne.
Igazából kezdem úgy érezni magam, mint valami halálos betegben szenvedő lány.
A zenelejátszómra néztem, amit ott szorongattam a kezemben azon gondolkodva mi lenne, ha nem éltem volna túl a mai napot.
- Azt hiszem semmi bajom. – jegyeztem meg némi mosolyt erőltetve az arcomra. – Igazából nekem haza kéne, mennem a fivéreim nem szeretik, ha túl sokáig vagyok távol. – gondolkodtam megint egy kicsit. – Munkába is kéne mennem, de talán majd máskor.



A hozzászólást Cyd Beatrice összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 19 Ápr. 2011, 13:46-kor.
Vissza az elejére Go down
Caroline Delevar
Danpeal
Danpeal
Caroline Delevar


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 25.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Shadowland

Városi Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 I_icon_minitimePént. 04 Márc. 2011, 21:47

Szerencsére nem kellett magyarázkodnom most Johnnak,az ráért később is.Aminek nagyon örültem.De még mindig ideges voltam a lány miatt,mit tett volna vele Max ha nem vagyok itt.El se tudom képzelni...Leggsziveseben 2 perceként kérdezgettem volna a lányt hogy jól van-e,de inkább nem idegesítem ezzel.Az a baj hogy nem érti ,hogy miért vagyok ilyen nyugtalan és ideges,hiszen őt nem egy "ember" ejtette túszul,hanem más..De ezt nem kell tudnia neki.
Cyd jól volt,nem esett baja.John "meghívását"pedig nem fogadta el.Sietnie kellett a munkába,meg a testvérei is aggódhattak már érte.

- Megértem..de biztos nem ülünk le egy kicsit a padra?
Úgy látszik hogy én "elfogadtam" ezt a meghívást.,amin nagyon meglepődtem.De hát jövök ennyivel neki,hiszen nem ölte meg,vagy nem vitte be az őrsre Maxet.Nagyon hálás vagyok neki.
Kedvesen Cydra mosolyogtam,hogy maradjon és egy kicsit üljünk le a padra.

Vissza az elejére Go down
John Shepard
Vérleopárd
Vérleopárd
John Shepard


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 17.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Erdély

Városi Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 I_icon_minitimePént. 04 Márc. 2011, 23:50

A Cyd nem akarta elfogadni meghívásomat a egy kis beszélgetésre, de ha már nem akarta elfogadni akkor már én sem fogom arra kényszeríteni. Ez az ő döntése ő azt tesz amit ő akar és ha nincsen kedve vagy ideje leülni beszélgetni velünk akkor így jártam. Ekkor megszólal Caro, még egyszer megkérdezi, hogy leül-e, én már éppen akartam vissza indulni, de mivel föl tett neki egy kérdést, így hát nem mentem. Nézek rájuk szótlanul mivel, hogyan nem volt mit mondanom, csak figyelek, hogy Cyd mit fog mondani Caro kérdésére.
- Én is szívesen venném ha le ülne egy kis beszélgetésre.- mondtam neki nem szerettem volna, ha most egy kissé hülyén érzi magát. Közben föl tekintek az égre ott látom a hold átszűrődését a fák koronáján, hideg szél fúj, kísérteties hangulat áll itt, csak hárman vagyunk itt a parkban. Mint a horror filmekben úgy néz ki most ez a helyzet fülemben süvít a szél, hajamat is borzolja, most esteledett be nem régen, tehát még hosszú az éjszaka és nem kell még haza sietnem, holnap a dolgom az lesz, hogy belátogatok a kapitányságra és közlöm a tényt velük, hogy mostantól én fogok lenni itt a rendőrfőnök, ahogyan ezt az állam elrendelte. Azért ez a lány meglepő, hogy danpeal létére ilyen segítő kész, és ilyen kedves a legtöbb danpeal nem bánna ilyen jól a halandóval sem velem. Nagyon remélem, hogy ketten jó kapcsolatban fogunk lenni mert most már egyre szimpatikusabb számomra a lány.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Városi Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 05 Márc. 2011, 14:26

Két ismeretlen beszélgetni akar velem? Én meg miért érzem ezt az elhidegülést, pedig régen könnyebben ment. Nem éreztem ezt a hamar elfáradási dolgot sem. Vajon Osborne miről beszélhetett? Miért mond nekem érthetetlen mondatokat Osborne amikor Iasonról kérdezősködöm. Mit jelent az, hogy,, Álszent angyalok vagyunk a démonok között.” ?,, Ó kislány te még azt sem tudod, miféle lénynek próbálsz életet adni.”
Most meg bevillant a kép, ha szó szerint értelmezem, akkor ők most akkor angyalok? Na, szép is volna soha életemben nem láttam angyalokat. Egyszóval nincsenek is, bár ki tudja.
Gondolataim közepette vettem csak észre, hogy még mindig engem figyelnek. Vajon most mit kéne mondanom? ,,Ó bocsi nem lehet, mert fel kell tennem Iasonnak néhány kérdést.” Nem ez h*lyén hangzana, mert azt sem tudom mit kéne kérdeznem Iasontól.
- Nem szeretnék zavarni, biztosan van mit beszélnetek. – szünetet tartottam azon gondolkodva vajon ha Osborne vagy Iason velem lenne, akkor is ilyet mondanék. – De előtte írok egy SMS-t a biztonság kedvéért. – előhúztam a zsebemből a mobilomat és gyorsan pötyögtetni kezdtem. – Készen vagyok. Mehetünk. – mosolyogtam kedvesen.


A hozzászólást Cyd Beatrice összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 19 Ápr. 2011, 13:47-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Városi Park - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Városi Park
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» ...Park...
» Erdei park

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Játéktér :: Belváros-
Ugrás: