Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Angyalok égi kertje I_vote_lcapAngyalok égi kertje I_voting_barAngyalok égi kertje I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyalok égi kertje I_vote_lcapAngyalok égi kertje I_voting_barAngyalok égi kertje I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Angyalok égi kertje I_vote_lcapAngyalok égi kertje I_voting_barAngyalok égi kertje I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Angyalok égi kertje I_vote_lcapAngyalok égi kertje I_voting_barAngyalok égi kertje I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Angyalok égi kertje I_vote_lcapAngyalok égi kertje I_voting_barAngyalok égi kertje I_vote_rcap 
Catei Miller
Angyalok égi kertje I_vote_lcapAngyalok égi kertje I_voting_barAngyalok égi kertje I_vote_rcap 
John Shepard
Angyalok égi kertje I_vote_lcapAngyalok égi kertje I_voting_barAngyalok égi kertje I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Angyalok égi kertje I_vote_lcapAngyalok égi kertje I_voting_barAngyalok égi kertje I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Angyalok égi kertje I_vote_lcapAngyalok égi kertje I_voting_barAngyalok égi kertje I_vote_rcap 
Stevan Black
Angyalok égi kertje I_vote_lcapAngyalok égi kertje I_voting_barAngyalok égi kertje I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Angyalok égi kertje I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Angyalok égi kertje I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Angyalok égi kertje I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Angyalok égi kertje I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Angyalok égi kertje I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Angyalok égi kertje I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Angyalok égi kertje I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Angyalok égi kertje I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Angyalok égi kertje I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Angyalok égi kertje

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Angyalok égi kertje Empty
TémanyitásTárgy: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje I_icon_minitimePént. 26 Nov. 2010, 17:38

Az égi teremtmények pihenő helye. A kertben gyümölcsfák,padok és virgonc kis állatok várják a pihenni vágyót. Néha még kellemes beszélgetések helyévé válhat az angyalok számára.


A hozzászólást Cyd Beatrice összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 19 Ápr. 2011, 14:05-kor.
Vissza az elejére Go down
Kesztella Redway
Angyal
Angyal
Kesztella Redway


Hozzászólások száma : 228
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Kor : 27

Angyalok égi kertje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje I_icon_minitimeVas. 19 Dec. 2010, 20:02

Lassan, kézen fogva sétáltunk be a kertbe. Sabina a kis tigrisem azonnal hozzám szaladt. Mosolyogva Mizreal-ra néztem, majd elengedtem a kezét és leguggoltam a picurhoz.
- Szia.- Simogatta meg a fejét. Morgott egyet, majd hízelgőn a kezemnek dőlt. Egy idő után Joseph-re nézett, majd védelmezőn elém állt és morogni kezdett.
- Ejnye. Sabina.- Néztem rosszallón a tigrisre. Felvettem, majd odasétáltam vele Mizreal-hoz.
- Ő itt Sabina a kis cicám.- Mutattam be a fiúnak.
Vissza az elejére Go down
http://www.summerland.hungarianforum.net
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

Angyalok égi kertje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje I_icon_minitimeHétf. 20 Dec. 2010, 15:37

Kézen fogva érkeztünk a kertbe, bár nem kaptam választ kérdésemre, mégis egyértelműnek láttam mindent. Csak én vagyok ilyen más. Keszit figyeltem, ahogyan egy kis jószágot simogat. Így gyorsan szemügyre vettem a helyet, hm nem is rossz. Leülni készültem és gondolkodni, amikor Keszi visszatért azzal a kis jószággal.
- A védelmező fajtából igaz? – mosolyogtam. Közelebb lépve Keszihez egy pillanatra megsimogattam a kis tigrist. A halandóknál olyan más volt, no nem mintha visszavágyódnék oda ahol a folytonos menekülés és támadás napirenden volt.
- Tetszik ez a hely! – néztem körbe. – Kedveled a művészetet? – kérdeztem talán arcomra ragadt mosolyom kíséretében.
Vissza az elejére Go down
Kesztella Redway
Angyal
Angyal
Kesztella Redway


Hozzászólások száma : 228
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Kor : 27

Angyalok égi kertje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje I_icon_minitimeHétf. 20 Dec. 2010, 20:58

- Igen, az én kis harci cicám.- Mosolyogtam Mizreal-ra. Mikor megkérdezte, hogy kedvelem e a művészeteket mosolyogva bólintottam.
- Kicsi korom óta rajongok érte. Bár inkább csak csodálom. De a legjobban a zenét szeretem.- Vallottam be, majd elindultam a tó felé, ami a kert közepén volt. Mikor a partra értem megálltam, majd lehajoltam és megérintettem a víz felszínét. Apró hullámok kezdtek rajzolódni a víztükörre. Egy kis idő után kirajzolódott egy kép és a szüleimet és a húgomat láttam, ahogy mosolyogva ebédelnek.
Vissza az elejére Go down
http://www.summerland.hungarianforum.net
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

Angyalok égi kertje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje I_icon_minitimeHétf. 20 Dec. 2010, 21:34

Mosolyogtam és néhány pillanatra el is, gondolkodtam, azon mi lehet az, amit a víz felkavart tükrén. Óvatosan suhantam mögé bár, a víz lebuktatott ezért maradtam a b tervnél.
- Elmondod, mi bánt?Hátha megszűnik egy kis időre amíg velem vagy. Nehezedre esik beszélni róla? – a vízbe néztem és még mindig semmi csak ő és én. – Ha kívánod, beszélhetek még magamról és arról milyen is volt távol lenni. Naponta halandók között járni, látni mindazt, amit a démonok hatásra tesznek. Ha csak a világon minden olyan jó volna...- nem folytattam hisz úgyis az lett volna a befejezés,hogy minden unalmas volna.
Vissza az elejére Go down
Kesztella Redway
Angyal
Angyal
Kesztella Redway


Hozzászólások száma : 228
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Kor : 27

Angyalok égi kertje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje I_icon_minitimeHétf. 20 Dec. 2010, 21:52

Halk hangját hallottam meg, amitől a kép azonnal eltűnt a tóból. Felálltam, majd szembe fordultam vele. Egyik kezemet az arcára tettem, majd megsimogattam.
- Jó lehetett neked, az emberek között.- Motyogtam, majd elengedtem és egy pad felé mentem. Leültem rá, majd megvártam Mizreal-t.
- A családom volt az egyetlen fontos dolog az életemben, de azóta amióta itt vagyok nem mehetettem le hozzájuk. Atyámék szerint akkor nehezebb lenne. Mikor néha kijövök és megnézem őket, mindig elfog a szomorúság.- Válaszoltam a földet nézve. Joseph nem ült le, azért felálltam, majd megfogtam a kezét.
Vissza az elejére Go down
http://www.summerland.hungarianforum.net
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

Angyalok égi kertje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje I_icon_minitimeHétf. 20 Dec. 2010, 22:17

Lépteit és mozdulatit figyeltem. Olyan más, mint a többiek, nem egy nyavalygós és tudatlan, mint mások, akiknek elvették az emlékeiket egy jobb élet érdekében.
- Csak addig jó köztük lenni, amíg Halál meg nem jelen és el nem veszi őket. – utána mentem de nem ültem le csak álltam nekem csak a vigasztalás és a reményt adás, megy, azt hiszem. Ahogyan ő is felállt és megfogta kezem varázslatos érzés töltött el, magamhoz öleltem csak egy kicsivel tudnám átérezni mindazt, amit ő átélt.
- Nagy kár, hogy nem tudom milyen meghalni csak a szemtanúságra, vagyok képes! – sóhajtottam, ha nem lenne ennyi teher most a vállamon biztos könnyebb, lenne. – Szeretném megismerni a jelenlegi szüleidet, amelyek itt élnek. Nem muszáj ,most, talán majd máskor, amikor kicsit felvidítottalak. – motyogtam.
Vissza az elejére Go down
Kesztella Redway
Angyal
Angyal
Kesztella Redway


Hozzászólások száma : 228
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Kor : 27

Angyalok égi kertje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje I_icon_minitimeHétf. 20 Dec. 2010, 22:40

Szorosan bújtam óvó kezei közé. Fejemet a mellkasába temettem, majd mélyen beszívtam illatát. Olyan különleges volt. Egyszerre volt fűszeres, de még is férfias. Egy kis idő után elhajoltam tőle, majd lassan egyik kezemet a hajába csúsztattam és megcsókoltam. Finoman tapadtam édes ajkaira. Egyre szorosabban és szorosabban simultam testéhez....
Halk léptek hangja ütötte meg a fülemet, majd édesanyám hangja.
- Ó.., megzavartuk valamit?- Nézett rám kérdőn. Elhajoltam Mizrael ajkaitól, majd kezeinket össze kulcsolva közelebb mentünk hozzájuk.
- Nem, csak ismerkedünk.- Mosolyogtam, majd megöleltem édesapámat.
- Te lennél a mellérendelte lányomnak?- Kérdezte szigorúan.
Vissza az elejére Go down
http://www.summerland.hungarianforum.net
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

Angyalok égi kertje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje I_icon_minitimeHétf. 20 Dec. 2010, 22:57

Ismerős jelenet volt, a fiú a lány szülő házánál van egy óvatlan pillanatban, azonban minden álom átalakul és inkább lesz rémálom az egész, mert éppen a legnagyobb közelségben benyitnak a lány szülei, amit nagyrészt az én hatásomra szoktak tenni. Remek csak azt kapom, amit megérdemeltem. Szerencsére nem démon előjátékával és szándékával. A markomban lennének, már ha nem az eszemet használnám a szívem helyet. Az utolsó csók ereje maradt meg bennem semmit több mielőtt a szülők felé indultunk volna. Mellérendelt? Mielőbb bármit mondhattam volna, előbb udvariaskodtam a szokásos kézcsók és meghajlás. Nem hétköznapi dolog részemről.
- Igen, attól tartok engem rendeltek a lánya mellé! – dehogy féltem, sőt éppen ellenkezőleg. Büszke voltam arra, hogy ezt mondhatom. – Urunk parancsa volt, hogy visszatérjek világunkba, most itt vagyok az ő szavát követve. – magyaráztam a semmit, persze el sem engedtem Keszi kezét ez idő alatt.
Vissza az elejére Go down
Kesztella Redway
Angyal
Angyal
Kesztella Redway


Hozzászólások száma : 228
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Kor : 27

Angyalok égi kertje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje I_icon_minitimeHétf. 20 Dec. 2010, 23:20

Apám hangja eléggé parancsoló volt, ami nem tetszett.
- Segíthetek valamiben?- Kérdeztem, hogy véget érjen ez a dolog.
- Nem csak szerettem volna meggyőződni, hogy minden rendben és hogy megfelelő párt választottunk neked.- Mosolygott ránk édesanyám. Mizrael-re néztem, majd gyors puszit nyomtam az arcára.
- Nála jobbat nem igen találtatok volna.- Mondtam mosolyogva. Apám még mindig Josephet méregette, majd mosolyogva széttárta karjait.
- Az Úr döntése mindig helyénvaló.- Mondta, majd megölelt mind a kettőnket.
- Üdvözöllek fiam a családban.- Köszöntötte a mellettem álló férfit. Nagy kő esett le a szívemről atyám szavai hallatán.
Vissza az elejére Go down
http://www.summerland.hungarianforum.net
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

Angyalok égi kertje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje I_icon_minitimeKedd 21 Dec. 2010, 00:16

Különös a sors, hogy pont ide vezetett vissza talán ez a végzetem és a helyes út, amit járnom kell. Furcsa ez a kor és az öregek is kezdenek másak lenni. Olyasféle álcát próbálnak használni melyet én folyton használtam mind-ezidáig Uram?
Végül is nem tagadom, jól esett az atya elismerése és egyúttal beleegyezése. Hm szóval találtak, mint egy kis kutyát az utcán? Csak mosolyogtam, amikor végre szóhoz juthattam.
- Köszönöm a bizalmukat! – biztonságban akartam tudni magam és szeretetben azt hiszem, ezt megkaptam. – Neked meg, hogy a Királynőm vagy Keszi! – most már valamivel jobb érzés volt magam mellett tudni őt, hisz alig vétek ezzel törvényeinknek. Úgy vélem a csók is édesebb volt, talán túl sokat engedtem már az érzelgős Mizraelnek. Önző királyuk amúgy sem lehetek, marad a régi Mizrael akkor. Keszi füléhez hajoltam és suttogni kezdtem a fülébe.
- Szerinted minek örülnének a legjobban?

Vissza az elejére Go down
Kesztella Redway
Angyal
Angyal
Kesztella Redway


Hozzászólások száma : 228
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Kor : 27

Angyalok égi kertje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje I_icon_minitimeKedd 21 Dec. 2010, 00:45

Mosolyogva néztem édesanyámra.
- Ha megbocsájtotok, akkor mi tovább is mennénk.- Mondtam, majd mind kettőjük arcára nyomtam egy puszit.
- Persze. Mutasd meg neki a fontos helyeket.- Kérte édesapám, majd mind a ketten elmentek. Szembefordultam Mizrael-lel, majd lassan ajkaira hajoltam.
- Annyira.....finom...vagy.- Suttogtam, halkan és hozzá érintettem számat bíbor vörös ajkaihoz. Ajkai olyan puhák voltak, mint egy gyerek bőre. Kezeimet a nyaka köré fontam, majd szorosabban bújtam hozzá.
Vissza az elejére Go down
http://www.summerland.hungarianforum.net
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

Angyalok égi kertje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje I_icon_minitimeKedd 21 Dec. 2010, 00:55

Ahogyan szülei elmentek karjaimba vettem Királynőm és elindultam vele a szobánk felé.
- Egy démon szépségével rendelkezem!- mosolyogtam, de semmit sem gondoltam komolyan mit nekem egy démon, ha akár önmagam is lehetek. – Csak vicceltem! – láttam, ahogyan mások megnéznek de már nem érdekelt. Csak élveztem ajkai érintését.

// Az uralkodok szobája //


A hozzászólást Joseph Johnson (Mizrael) összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 21 Dec. 2010, 01:09-kor.
Vissza az elejére Go down
Kesztella Redway
Angyal
Angyal
Kesztella Redway


Hozzászólások száma : 228
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Kor : 27

Angyalok égi kertje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje I_icon_minitimeKedd 21 Dec. 2010, 01:08

Egy hitelen mozdulattal ölbe kapott, majd elindult visszafelé a szobánkban. Ajkait csak néha hagytam magára, míg levegő után kapkodtam. Kezeimet a nyaka köré fonva tartottam és húztam magam közelebb hozzá.
//Uralkodók szobája//
Vissza az elejére Go down
http://www.summerland.hungarianforum.net
Kesztella Redway
Angyal
Angyal
Kesztella Redway


Hozzászólások száma : 228
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Kor : 27

Angyalok égi kertje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje I_icon_minitimeCsüt. 23 Dec. 2010, 23:44

Lassan, kézen fogva sétáltunk be a kertbe.
- Anyám.- Szólongattam a szüleimet. Mikor nagy nehezen megtaláltam őket, mosolyogva megöleltem édesanyámat. Arcán fájdalom tükröződött.
- Mi történt?- Kérdeztem.
- Igaz, amit apád mondott?- Kérdezte.
- Igen, igaz, de van egy jó hírünk.- Néztem mosolyogva Mizrael-re.
- Jó hír?- Kérdezte apám. Egy lépést hátráltam, hogy véletlenül se érjen el.
- Igen. Gyermekünk fog születni.- Mondtam ki végül.
Vissza az elejére Go down
http://www.summerland.hungarianforum.net
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

Angyalok égi kertje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje I_icon_minitimePént. 24 Dec. 2010, 00:06

Óvakodtam ettől a találkozástól, de volt hozzá egy előre kitervelt ötletem. Előhúztam azt a kardot, amivel, a démonokkal viaskodtam a kardon is ez állt: Vesszen a rossz! A markolaton valahol meg a nevem: Mizrael.
Az öregek elégé furcsán megbámultak a fehérség és a kard miatt ebben biztos vagyok.
Letérdeltem az öreg elé, szárnyaimat meg kiengedtem. Hadd legyen ennyi méltóságom.
- Rendelkezz felettem! – a kard markolatát felé nyújtottam. – Ha rossz király lennék, előzd meg a bajt és vess véget a rossznak!
Keszi sikolyával nem törődve az öreg felé figyeltem, tudtam, hogy szemügyre veszi a kardom s tettem is. Gyanúm beigazolódót, és amikor a pengét a vállamon végig húzta halál érzetem, támad olyan, amit már megérdemelve vártam. Az öreg csalódást okozott, nem ölt meg helyette csak egy pofont kaptam.
- Soha többé ne merészelj ellent szegni Urunk akaratának Mizrael! Állj fel és viselkedj királyhoz méltóan.
Ezek után királyhoz méltóan? Azt hiszi egy pofonnal, beérem? Téved.
- Szóval mégis rájöttél, hogy igazam van?
- Mindketten tévedtünk maradjunk ennyiben fiam!
Felálltam, már elegem volt a térdelésből. Keszire néztem, majd halkan feltettem a kérdést neki.
- Ugye az atyád megbocsátott?

Vissza az elejére Go down
Kesztella Redway
Angyal
Angyal
Kesztella Redway


Hozzászólások száma : 228
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Kor : 27

Angyalok égi kertje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje I_icon_minitimePént. 24 Dec. 2010, 00:17

Remegő kézzel fogtam meg kedvesem kezét.
- Meg.- Válaszoltam, majd megcsókoltam.
- Soha ne csinálj ilyet! Kérlek!- Kértem, majd szüleim felé fordultam.
- Mit mondotok?- Kérdeztem.
- Természetesen gratulálunk.- Ölelt meg édesanyám. Szorosan megöleltem, majd elengedtem és apámmal is ezt tettem.
- Köszönöm.- Suttogtam a fülébe. Elengedtem, majd kedvesemhez mentem. Szájon csókoltam, majd kezét a hasamra tetem.
- A mi utódjaink.- Mosolyogtam rá, könnyes szemmel. Nem bánatomban sírtam, ellenkezőleg örömömben.
Vissza az elejére Go down
http://www.summerland.hungarianforum.net
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

Angyalok égi kertje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje I_icon_minitimePént. 24 Dec. 2010, 00:27

Életem utolsó átka, a lány tisztasága elveszett s, ezt én tudtam a legjobban. Az érzéseit éreztem majdnem ugyanazt a boldogságot, érezte azzal a félvérrel, mint én idefent.
- Ígérem, soha többé nem teszek ilyet! – kezem nem tért vissza hozzám ott maradt ahová helyezték.
- Tiéd a szívem, királynőm! – finoman magamhoz öleltem majd lehajoltam ajkaihoz viszonozni csókját.
Vissza az elejére Go down
Kesztella Redway
Angyal
Angyal
Kesztella Redway


Hozzászólások száma : 228
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Kor : 27

Angyalok égi kertje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje I_icon_minitimePént. 24 Dec. 2010, 14:20

Viszonoztam csókját és kezei közé simultam.
- Szeretlek.- Suttogtam a fülébe boldogan.
- Jól van. Akkor minden rendben van.- Szólalt meg édesapám.
- Igen. De ugye tudjátok, hogy tanács gyűlést kell szerveznetek?- Kérdezte édesanyám. Bólintottam, majd mosolyogva Mizrael-re néztem.
Vissza az elejére Go down
http://www.summerland.hungarianforum.net
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

Angyalok égi kertje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje I_icon_minitimePént. 24 Dec. 2010, 14:45

Figyeltem szavukat mindaddig, amíg a gyűlés szó meg nem jelent.
- Gyűlés? – egy pillanatra elszakadtam Keszitől. – Ugye a békés fajtából kell összehozni?
Lenyugtattam magam, mivel eszembe jutott, hogy másra gondolok, mint kellene. – Ó már megvan, mit kell tennem. – mosolyogtam, majd visszahúztam Keszit magamhoz.
Vissza az elejére Go down
Kesztella Redway
Angyal
Angyal
Kesztella Redway


Hozzászólások száma : 228
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Kor : 27

Angyalok égi kertje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje I_icon_minitimePént. 24 Dec. 2010, 18:23

- Persze.- Mosolyogtam Mizi-re, majd megcsókoltam.
- De majd csak Uruk születésnapja után.- Mondtam, és megfogtam kedvesem kezét.
- Persze. Jobb lesz igyekezni.- Mondta édesanyám, majd finoman a szobánk felé taszított.
- Na sipirc.- Mosolygott ránk.
//Az uralkodók szobája//
Vissza az elejére Go down
http://www.summerland.hungarianforum.net
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

Angyalok égi kertje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje I_icon_minitimePént. 24 Dec. 2010, 18:51

Jól eset a megnyugtatás azt hiszem. Végül mégis boldogan hagytam el a kertet és tértem vissza szobánkba Keszivel.
Mondhatni vigyorogtam, hogy vége lett a találkozásnak és lerendeztem ügyemet az öreggel.

// Az uralkodók szobája //

Vissza az elejére Go down
Kesztella Redway
Angyal
Angyal
Kesztella Redway


Hozzászólások száma : 228
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Kor : 27

Angyalok égi kertje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje I_icon_minitimeVas. 26 Dec. 2010, 22:19

Lassan sétáltam ki a kertbe. Mikor kiértem egy közeli padhoz sétáltam és leültem. Egy ismerős kacagás hallatszott a hátam mögül. Megfordultam és megláttam Asaliah-t.
- Ide bújtál?- Kérdeztem mosolyogva.
- Mekkora pocakod lett.- Mosolygott rám.
- Igen, tudom.- Válaszoltam.
- Szeretem Mirael bácsit.- Mondta komolyan, majd kijött a pad mögül.
- Gondoltam.- Mosolyogtam rá. Tekintetében gyűlölet és harag tükröződött. Egyre közelebb és közelebb jött hozzám.
- Gyere, csücsülj bele az ölembe.- Nyúltam érte és felvettem. Beleültettem az ölembe, ő pedig kicsi kezeit a nyakam köré fonta. Éreztem, hogy egyre erősebben szorít. Alig kaptam levegőt.
- Asaliah..- Mondtam fojtott hangon.
- Asaliah..- Nyöszörögtem.
Vissza az elejére Go down
http://www.summerland.hungarianforum.net
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

Angyalok égi kertje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje I_icon_minitimeVas. 26 Dec. 2010, 22:33

Tudtam, hogy előbb ide kellet, volna jönnöm. A f3n3 v/gy3 3l a gonosz kis cs/tr/jét! Valójában dühös voltam rá. Talán tényleg a Pokolba való.
- Gyalázatos fenevad! Nem is itt lenne a helyed! – rá kiáltottam, amitől nagy nehezen de elengedte Keszit. Sietősen hozzám rohant és próbált a kegyeim köré kerülni, ahogyan mindig.
- Nem vagyok fenevad Mizrael bácsi! – hozzám bújt, amitől csak egyre rontott a helyzetén.
- Mit mondtam neked Asaliah? Hogy soha nem bánthatsz senkit még akkor is ha irigy vagy rá!
- De Mizrael bácsi én… - nem hagytam tovább beszélni képtelen voltam végig hallgatni. Keszihez rohantam.
- Ugye jól vagy?
Vissza az elejére Go down
Kesztella Redway
Angyal
Angyal
Kesztella Redway


Hozzászólások száma : 228
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Kor : 27

Angyalok égi kertje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje I_icon_minitimeVas. 26 Dec. 2010, 22:44

A legutolsó pillanatban elengedte a nyakamat. Mizrael-hez futott én meg köhögő rohamban törtem ki. Mikor Joseph oda jött megfogtam a kezét. Éreztem, hogy valami nem stimmel velem. A hasam borzasztóan fájt.
- Mizrael. A picik.- Szorítottam a kezét. Iszonyatosan fájt, de hogy miért azt nem tudtam.
- Ez iszonyatos.- Sikítottam.
//Égi kórház//


A hozzászólást Kesztella Redway összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 26 Dec. 2010, 23:02-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.summerland.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Angyalok égi kertje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Angyalok égi kertje
Vissza az elejére 
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Hajnal kertje
» Angyalok fajleírás
» Angyalok szobái 1
» Angyalok szobái 2
» Angyalok szobái 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Játéktér :: Kingdom of Heaven-
Ugrás: