Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Angyalok égi kertje - Page 6 I_vote_lcapAngyalok égi kertje - Page 6 I_voting_barAngyalok égi kertje - Page 6 I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyalok égi kertje - Page 6 I_vote_lcapAngyalok égi kertje - Page 6 I_voting_barAngyalok égi kertje - Page 6 I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Angyalok égi kertje - Page 6 I_vote_lcapAngyalok égi kertje - Page 6 I_voting_barAngyalok égi kertje - Page 6 I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Angyalok égi kertje - Page 6 I_vote_lcapAngyalok égi kertje - Page 6 I_voting_barAngyalok égi kertje - Page 6 I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Angyalok égi kertje - Page 6 I_vote_lcapAngyalok égi kertje - Page 6 I_voting_barAngyalok égi kertje - Page 6 I_vote_rcap 
Catei Miller
Angyalok égi kertje - Page 6 I_vote_lcapAngyalok égi kertje - Page 6 I_voting_barAngyalok égi kertje - Page 6 I_vote_rcap 
John Shepard
Angyalok égi kertje - Page 6 I_vote_lcapAngyalok égi kertje - Page 6 I_voting_barAngyalok égi kertje - Page 6 I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Angyalok égi kertje - Page 6 I_vote_lcapAngyalok égi kertje - Page 6 I_voting_barAngyalok égi kertje - Page 6 I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Angyalok égi kertje - Page 6 I_vote_lcapAngyalok égi kertje - Page 6 I_voting_barAngyalok égi kertje - Page 6 I_vote_rcap 
Stevan Black
Angyalok égi kertje - Page 6 I_vote_lcapAngyalok égi kertje - Page 6 I_voting_barAngyalok égi kertje - Page 6 I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Angyalok égi kertje - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Angyalok égi kertje - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Angyalok égi kertje - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Angyalok égi kertje - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Angyalok égi kertje - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Angyalok égi kertje - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Angyalok égi kertje - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Angyalok égi kertje - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Angyalok égi kertje - Page 6 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Angyalok égi kertje

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
SzerzőÜzenet
Kesztella Redway
Angyal
Angyal
Kesztella Redway


Hozzászólások száma : 228
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Kor : 27

Angyalok égi kertje - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje - Page 6 I_icon_minitimePént. 04 Nov. 2011, 18:19

- Van szíved? Neked?-* Kérdeztem és szinte mosolyognom kellett ezen a kijelentésén. Éppen meg akartam szólalni, mikor Drizzt és Nero lépett oda mellénk.*
- Ash, minden rendben.- * Néztem rá boldog mosollyal, vagy is csak próbáltam úgy ránézni. Mizi kérdésére szúrós tekintettel néztem rá.*
- Tudod mit? Szarok rá, hogy mi lesz. Gyűlöllek azért amit tettél. Győlöllek azért, amiért melléd rendeltek és gyűlöllek azért, hogy tőled vannak a gyerekeim.-* Üvöltöttem és szemeibe nézve használtam a képességemet. Láttam, hogy arca megtorzul a fájdalomtól. Sose használtam még angyal ellen, de valahol el kell kezdeni a sort. Szavai a fülemben csengtek én pedig már majdnem azon voltam, hogy alárulom neki, de nem! Nem árulom el Zoey-t.*
- Sose adnám fel Zoey-t. Ott van a legnagyobb biztonságban, ahol most van.-* Dünnyögtem és egyre eősebben és erősebben hazsnáltam ellene a képességemet, míg le nem terítettem a földre.*
- Én végeznék magammal, ha megtehetném, de nem hagyom itt se a gyerekeimet, se azt az embert, aki valaha szeretett.-* Sziszegtem eltorzult képébe, majd felegyenesedtem és elengedtem tekintetemmel.*
Vissza az elejére Go down
http://www.summerland.hungarianforum.net
Drizzt Do'Urden (Ash)
Angyal
Angyal
Drizzt Do'Urden (Ash)


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás Dátuma : 2011. Apr. 03.

Angyalok égi kertje - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje - Page 6 I_icon_minitimePént. 04 Nov. 2011, 18:26

*Csendben figyeltem, hogy mi zajlik Keszi és a másik angyal között, volt egy pillanat, amikor csendben lettek. Majd Keszi megszólalt, és hallottam, hogy Zoey-ról beszél, áhh témánál vagyunk. Nem szóltam bele ebbe a kis közjátékba, ahogy Keszi használta a képességét. Én Nero-t dajkáltam, és elmerültem levendulaszín szemeiben.*
-Keszi... Ha végeztél... Nero éhes.*vigyorogtam rá, mint egy vadalma, majd szó nélkül megcsókoltam. Erre a kicsi a kezemben kacagni kezdett. Imádom ezt a kis embert.*
Vissza az elejére Go down
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

Angyalok égi kertje - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje - Page 6 I_icon_minitimePént. 04 Nov. 2011, 18:52

* Elsötétült az arcom, már csak az hiányzott a félig szunnyadó démonnak, hogy pár percre meggyengüljek. Behunytam a szemeimet, de csak egy kis időre ...furcsa képek ugrottak be a múltból. A démon arca fentről vigyorgott le az én zuhanó angyallelkemre. Ő volt az első aki lapátot ragadt azért, hogy betemessen. Nem volt utolsó kapaszkodó, Ő akarta átvenni az uralmat, hisz mindenáron angyalvért akart kiontani, mindegy milyen áron. Képzeletben már fel is szerelt talpig fegyverzetbe hogy a halálba lökjem magam. Persze nem... Számomra a halál örökre ismeretlen marad. A harag azonban amit Ő keltett bennem, egyre több táplálékot kapott. Lassan de biztosan Ő irányított, Ő nyitotta fel a szemeimet amik már nem is Mizrael barna szemei voltak, hanem az övé. Vérvörös szemeinkkel, mert már inkább volt az övé mintsem az enyém, körbe nézet s, csak azután húzta fel a testem amikor biztonságban érezte magát. A gyorsaságomat használta, hogy míg nem figyelnek rám, a kellő lénnyé tudjon változni. Csapkodott egyet kettőt a szárnyaimmal, hogy azt az érzést keltse elmentem. Asaliahhoz vezetett, azt súgva a kislánynak nézzen mélyen a szemembe és a köteléken keresztül vegye el Keszi emlékeit. Úgy a halandó emlékeit, mint a mostaniakat amiket megélt angyalként. Persze Asaliah tudta, hogy nem kérnék ilyet, így durcásan fújtatott egyet és megérintette a karom. Valami olyat üzenve nekem, hogy ébredjek végre fel, ne hagyjam, hogy a démon átvegye felettem az irányítást. De túl késő volt, mindenáron azt parancsolta neki helyettem, hogy tegye amit mond.
Asaliahtól elvárható módon jobban szemügyre vette Keszit, kissé durcásan... de Keszi emlékeit gyűlölte a legjobban. Hogyha nem lennének emlékei és csakis Mizraelt ismerné a halandó szüleit meg végre eltemetné biztosan könnyebb dolga lenne. A képessége csodálatos adományait kihasználva elmormolt egy-két angyal szót amit tanítottam neki ( emberből lett angyalok ezt nem ismerhetik ). Felnézett rám, bár arról, hogy bevégezte a feladatát semmit sem mondott. A Démon nem érthette a gondolatait, csak én... most meg úgy tűnt Ő van jelen én meg valami mélybe zárt kis tükörből üvölthetek, hogy engedjen ki.

// Bleee nem ér irányítani a karakteremet Razz Honnan tudtad, hogy Mizrael nem védi ki azt? Engesztelésül kérem az emlékeidet! Mivel Asaliah ( aki sajnos nincs jelen) használta a képességét rajtad. //
Vissza az elejére Go down
Kesztella Redway
Angyal
Angyal
Kesztella Redway


Hozzászólások száma : 228
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Kor : 27

Angyalok égi kertje - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje - Page 6 I_icon_minitimePént. 04 Nov. 2011, 19:50

// De ha mindent elveszel nem fogok senkit ismerni, és az nekem úgy kellemetlen lesz. És a képességemet nem lehet kivédeni Smile De legyen Smile //

* Drizzt csókja teljesen elvette a figyelmemet Joseph-ről és nem is érdekelt már. Éppen indulni akartam, hogy megetethessem a három kis csöppséget, mikor Mizi és Asaliah egymásra néztek, majd a kislány rám. Éreztem, hogy tekintetében bújkál valami. Pár pillanatig néztem csak a lányra, aztán kiesett teljesen minden...*

- Mit csinálsz?- * Kérdeztem a lánytól és mosolyogva néztem körül. Csupa vaddidegen ember állt körülöttem és két kicsi a kezemben.*
- Honnan van ez a két baba?-* Néztem a magasabbik férfira (Ash). Nem értettem, hogy mit keresek én itt. Főleg ezekkel az angyalokkal.*
- Ismerlek titeket?-* Néztem a két férfira szinte egyserre. Nem tudtam kik Ők, de zavart, hogy az egyik olyan közel áll hozzám.*
Vissza az elejére Go down
http://www.summerland.hungarianforum.net
Drizzt Do'Urden (Ash)
Angyal
Angyal
Drizzt Do'Urden (Ash)


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás Dátuma : 2011. Apr. 03.

Angyalok égi kertje - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje - Page 6 I_icon_minitimePént. 04 Nov. 2011, 19:55

*Egy nagyon gonosz dolog történt Keszivel, méreg futotta el az agyam, ahogy meghallottam beszélni őt.*
-Remélem most már jobban érzed magad, te....*teljesen felb@szott agyilag a pasi, Keszire néztem, és egy váratlan csókkal ajándékoztam meg, amiből rájöhetett, hogy engem ismer, csak MOST nem ismer fel.*
-Otthon mindent el fogok magyarázni, a babák pedig hozzánk tartoznak.*néztem a szemébe, és átkaroltam. Melegséget érezhet karjaimból, ahogy finoman végig simítok rajta. Ösztönösen érezni fogja, hogy nem kell félnie Drizzt-től, ő az a férfi akiben megbízhat.*


A hozzászólást Drizzt Do'Urden (Ash) összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 05 Nov. 2011, 00:14-kor.
Vissza az elejére Go down
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

Angyalok égi kertje - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje - Page 6 I_icon_minitimePént. 04 Nov. 2011, 20:25

* A démonnak röhögnie kellett, szinte már a kelleténél gonoszabbnak érezte magát, majd visszanézet Asaliahra és a másik angyalra mutatott. Valamiféle képen azt sugallva a kislánynak, hogy őt se hagyja emlékekkel. Hiszen ha totálisan káoszt szeretni az csakis úgy jó ha a környezetemben senki sem tudja ki kicsoda, csak ő vagyis mi.
Asaliah rosszallóan megrázta a fejét, elindult a két angyal felé.(közben persze ügyesen használta a képességét (újra) mindkét angyal felett). Ahogyan végzett és sikeresen elért Keszihez megfogta a ruhája szélét és maga után húzta. A démonnak maradt a gyógyítás, mivel én aligha tudtam volna kimászni a mostani elzárt helyzetemből. Sokat nem beszélt, velem ellentétben akinek be sem állna a szája ilyen helyzetekben. Kiengedte a szárnyaimat, azokat a hollófekete szárnyakat amelynek minden tolla egy-egy kincset érne, ha tudnák miféle erő lakozik benne.
Semmi sem történne, ha kitépkednék az összeset, maximum a démon megmutatná, hogy tollak nélkül is tud irányítani engem. Kihúzott egy tollat a szárnyamból, amit én utáltam a legjobban, elpazarolja valami ostobaságokra. Legbelül gúnyosan rám vigyorodott és a mérgét próbálta megitatni velem amit Ő készített nekem. Álszent kedvességgel Keszi hajába tűzte a kincsemet és ránézett. Persze, hogy kimondjam neki a nevemet és azt ki vagyok én meg ő nem akarta megengedni. A jelenlévő második tudatlan ( Drizzt ) aligha tudta volna kicsoda ő, most már biztos lehetett a démon abban, hogy bárkit megölhet... Hiszen szándékában állt, angyalt ölni, hogy angyal vér tapadjon a kezeihez... az én vérem meg, nem volt elég neki. Hisz elégé megvegyült az, hála az ő rásegítésének. Csak egy lökés hiányzott, hogy fekete szárnyaim valóban elérjék értelműket, vagyis sötét csillagként tündököljenek az égen. Ha meg ott nem lehet ... biztosan talál rá módot, hogy az én aranyvéremet vagyis azt ami megmaradt belőle valamiféleképpen a saját javára váltsa. *

// Azt hittem nélkülem is használod a fejed ... de nekem az összes emléked hiánya teljesen megfelel. //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Angyalok égi kertje - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Angyalok égi kertje
Vissza az elejére 
6 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Hajnal kertje
» Angyalok fajleírás
» Angyalok szobái 1
» Angyalok szobái 2
» Angyalok szobái 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Játéktér :: Kingdom of Heaven-
Ugrás: