Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Angyalok égi kertje - Page 2 I_vote_lcapAngyalok égi kertje - Page 2 I_voting_barAngyalok égi kertje - Page 2 I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyalok égi kertje - Page 2 I_vote_lcapAngyalok égi kertje - Page 2 I_voting_barAngyalok égi kertje - Page 2 I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Angyalok égi kertje - Page 2 I_vote_lcapAngyalok égi kertje - Page 2 I_voting_barAngyalok égi kertje - Page 2 I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Angyalok égi kertje - Page 2 I_vote_lcapAngyalok égi kertje - Page 2 I_voting_barAngyalok égi kertje - Page 2 I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Angyalok égi kertje - Page 2 I_vote_lcapAngyalok égi kertje - Page 2 I_voting_barAngyalok égi kertje - Page 2 I_vote_rcap 
Catei Miller
Angyalok égi kertje - Page 2 I_vote_lcapAngyalok égi kertje - Page 2 I_voting_barAngyalok égi kertje - Page 2 I_vote_rcap 
John Shepard
Angyalok égi kertje - Page 2 I_vote_lcapAngyalok égi kertje - Page 2 I_voting_barAngyalok égi kertje - Page 2 I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Angyalok égi kertje - Page 2 I_vote_lcapAngyalok égi kertje - Page 2 I_voting_barAngyalok égi kertje - Page 2 I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Angyalok égi kertje - Page 2 I_vote_lcapAngyalok égi kertje - Page 2 I_voting_barAngyalok égi kertje - Page 2 I_vote_rcap 
Stevan Black
Angyalok égi kertje - Page 2 I_vote_lcapAngyalok égi kertje - Page 2 I_voting_barAngyalok égi kertje - Page 2 I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Angyalok égi kertje - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Angyalok égi kertje - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Angyalok égi kertje - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Angyalok égi kertje - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Angyalok égi kertje - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Angyalok égi kertje - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Angyalok égi kertje - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Angyalok égi kertje - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Angyalok égi kertje - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Angyalok égi kertje

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

Angyalok égi kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje - Page 2 I_icon_minitimeVas. 26 Dec. 2010, 23:00

Óvatosan a karjaimba vettem Keszit. Tudom nem éppen lassúság kell ide ezért kiengedett szárnyakkal vittem.
- Ne félj itt vagyok és nem lesz gond! - nyugtattam persze ennek ki dőlne be?
Gyengéden leszálltam vele a kórház előtt, majd bevittem.

// Égi kórház //
Vissza az elejére Go down
Kesztella Redway
Angyal
Angyal
Kesztella Redway


Hozzászólások száma : 228
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Kor : 27

Angyalok égi kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje - Page 2 I_icon_minitimeKedd 28 Dec. 2010, 22:27

Könnyes szemmel rohantam a kertbe. Leültem egy padra és a két picivel a kezemben üldögéltem és sírtam. Féltettem a gyermekeimet Asaliah-tól. Féltem, hogy őket is bántaná, ahogy engem.
Vissza az elejére Go down
http://www.summerland.hungarianforum.net
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

Angyalok égi kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 29 Dec. 2010, 18:57

Lassan sétáltam Asaliah kíséretében, aki hála Urunknak a régi kis lány lett, akit csillogó szemekkel ismertem meg ártatlanságáról.
- Elmondod mennyire, szeretsz? - felnézet rám szemeit tovább csillogtatva, majd halkan megszólalt.
- Emlékszel Mizrael bácsi? Azt mondtad, sosem szerethetek úgy senkit, ahogyan az emberek is teszik, ha szerelembe esnek. - mondta határozottan.
- Nos mi a válaszod? - kíváncsiskodtam.
- Én téged mégis így szeretlek Mizrael bácsi... - sóhajtott majd lesütött fejjel folytatta. - Félek, ha velük leszel engem, sosem fogsz szeretni. Ugye sosem fogsz szeretni? - nézett fel rám ismét.
Leguggoltam hozzá és úgy néztem a szemébe.
- Szerelmet nem ígérhetek ezt te is, tudod, de azért még őszinte szeretetet igen. Vagy nem? - néztem rá komolyan.
- Sosem akarsz velem játszani, miért adnál őszinte szeretetet? - jogosnak éreztem rágalmazását, hogy folyton elvakult vagyok, és nem törődöm ebben az esetben a játékkal.
- De hiszen vannak pajtásaid Asaliah akivel, játszhatsz naponta. Mégis én kellek neked?
- Veled minden más Mizrael bácsi! Te sosem panaszkodsz nekem velük ellentétben. - csak most értettem meg igazán mit akarhat tőlem. Biztos, hogy ezt nekem meg kell adnom?
- Ha nem bántasz senkit, megígérem, hogy játszhatsz Sarahval és Jeremyvel titokban. Benne vagy? - kérdeztem cinkosan.
Persze, hogy benne volt és boldogan szaladgált mellettem. Nagy nehezen Keszit is megtaláltam a gyerekekkel.
Lassan hozzá is siettem.
- Mond mi bánt?
Vissza az elejére Go down
Kesztella Redway
Angyal
Angyal
Kesztella Redway


Hozzászólások száma : 228
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Kor : 27

Angyalok égi kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 30 Dec. 2010, 15:03

Joseph hangja hozott vissza ámulatomból. Mikor körülnéztem megláttam őt és Asaliah-t. la padról, majd hátrálni kezdtem, ahogy a kislány felém közeledett.
- Tűnj el a gyerekeimtől!- Mondtam komoly hangon és még jobban magamhoz szorítottam a két picit. Nem akartam, hogy valami bajuk essen. Akkor nem állnék jót magamért.
Vissza az elejére Go down
http://www.summerland.hungarianforum.net
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

Angyalok égi kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 30 Dec. 2010, 15:16

Asaliah közelebb simult hozzám, fehér szárnyait kieresztve meghúzódott a hátam mögött. A szemei csak csillogtak és reményeim szerint azt várta,hogy tegyek valamit az érdekében.
- Sss Keszi nem kell félned! - nyugtattam királynőmet. - Fehér lett és ez nála nagy szó. - néztem le Asaliahra. - Megesküdött ,hogy sosem bánt senkit. Ha megteszi semmi keresnivalója itt. Ugye? - álltam félre Asaliah elől csak azért,hogy lássam amint szavaival beleegyezik.
- Igen Mizrael bácsi! - félt bár magam sem tudom mitől, egy mozdulattal leültem Keszi és a gyerekek mellé. Asaliaht meg az ölembe vettem.
- Ahogy megállapodtunk igaz? - néztem Asaliah szemébe.
- Igen Mizrael bácsi! - többé nem szólalt meg,csak kedves kis szokásához híven hozzám bújt és megölelt.
Vissza az elejére Go down
Kesztella Redway
Angyal
Angyal
Kesztella Redway


Hozzászólások száma : 228
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Kor : 27

Angyalok égi kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 30 Dec. 2010, 15:20

- Nem!- Mondtam komolyan és felálltam.
- Emlékezz mit csinált velem. Nem hagyom, hogy bántsa a gyerekeimet.- Néztem Mizi szemeibe.
- Akármilyen jó kis lányt mutat nem az! Ki tudja mi lett volna, ha nem megyek be a szobába? És ha megölte volna őket azért, hogy csak vele foglalkozz?- Kérdeztem kiabálva.
Vissza az elejére Go down
http://www.summerland.hungarianforum.net
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

Angyalok égi kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 30 Dec. 2010, 15:33

Asaliah felnézett rám, mintha újra azt várná, mondjak valamit az érdekében. Na ne utálok ügyvéd lenni és a bűnös igazát bizonyítani, amikor tudom, hogy hazudik.
- Emlékszel a tékozló fiú történetére? – sóhajtottam egyet, majd ellöktem magamtól Asaliaht. – Még akkor is fontosak vagyunk, ha rosszat tettünk. Bár igazad van, sosem javulhatunk meg csak úgy egyik napról a másikra....

Vissza az elejére Go down
Kesztella Redway
Angyal
Angyal
Kesztella Redway


Hozzászólások száma : 228
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Kor : 27

Angyalok égi kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 30 Dec. 2010, 15:39

- Nem várhatod el tőlem, hogy azok után, hogy majdnem megölt engem és Sarah-t megengedem neki, hogy a gyerekeimmel játsszon?- Kérdeztem hitetlenkedve Joseph-től. Sarah megint sírdogálni kezdett a kezemben. Finoman ringatni kezdtem a kezemben, hogy vissza aludjon.
Vissza az elejére Go down
http://www.summerland.hungarianforum.net
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

Angyalok égi kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 30 Dec. 2010, 15:49

- Sosem mondtam,hogy enged meg neki. - mosolyogtam és át vettem Jeremyt. Asaliah persze már azt hitte oda adom neki, csak szeretné. - Nem vagyunk egyformák. Ugye kicsi Jer? - gyengéden megsimogattam Jeremyt amitől ő nevetni kezdett. Közben Asaliah elment meglátta az egyik kis cimboráját és játszani ment. Szerencsére. - Egy kés volt a kezében azt mondta visszahozta , szerinted is megakarta tenni? - sóhajtottam egyet.
Vissza az elejére Go down
Kesztella Redway
Angyal
Angyal
Kesztella Redway


Hozzászólások száma : 228
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Kor : 27

Angyalok égi kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 30 Dec. 2010, 16:01

Asaliah elment, amitől megnyugodtam. Mizi átvette Jer-t, így Sarah-t meg tudtam fogni rendesen.
- Joseph a szememmel láttam, hogy fogja Sarah-t. Ha nem megyek ki..- Kezdtem, de inkább bele se gondoltam.
- Bele se merek gondolni mi történhetett volna.- Sóhajtottam, majd mikor Sarah abba hagyta a sírást közelebb mentem kedvesemhez.
- Nem bírnám ki ha elveszteném az egyiket. Vagy téged.- Néztem a szemébe, majd megcsókoltam, hosszan, szenvedélyesen.
Vissza az elejére Go down
http://www.summerland.hungarianforum.net
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

Angyalok égi kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 30 Dec. 2010, 16:28

- Engem sosem bántana, túlságosan sokat jelentek neki ... sajnos. - suttogtam ahogyan észre vettem Jert elaludni. - Csak az bánt,hogy tudom miként érez irántam. - sóhajtottam egyet. - Nem kellet volna megmentenem és hagynom,hogy eddig fajuljon a dolog. Talán át kéne adnom őt Halálnak? Amúgy is a lelkére szomjazik... - csak most ébredtem rá mekkora meggondolatlan vagyok. Senkivel sem tehetek ilyet, még vele sem.
Vissza az elejére Go down
Kesztella Redway
Angyal
Angyal
Kesztella Redway


Hozzászólások száma : 228
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Kor : 27

Angyalok égi kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 30 Dec. 2010, 16:56

Végighallgattam Mizi mondandóját. Mikor befejezte megráztam a fejemet.
- Nem szívlelem Asaliah-t, de ezt nem teheted vele! Hisz még csak egy kis lány.- Mondtam, majd elhallgattam. Belegondoltam, hogy két perccel ezelőtt még én magam is a halálát kívántam, most meg védem a Haláltól.
- Tudom, hogy fura lesz, amit mondani fogok, de..- Kezdtem el a körítést, majd úgy döntöttem, hogy belevágok a közepébe.
- Vegyük magunkhoz. Neveljük fel.- Néztem Mizi szemébe.
Vissza az elejére Go down
http://www.summerland.hungarianforum.net
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

Angyalok égi kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 30 Dec. 2010, 17:26

- Ha ezt szeretnéd akkor legyen! De a felelősség akkor is az én vállamat nyomja, sosem tudom mikor érheti utol egy újabb féltékenységi roham. - sóhajtottam egyet, de végül mégis beletörődtem végül is ha velünk van nem csinálhat semmi rosszat. Királyi kötelességemnek hála muszáj megtennem, nem hagyhatom,hogy elvesszen. - Rendben legyen! - erősítettem meg gondolatom.
Vissza az elejére Go down
Kesztella Redway
Angyal
Angyal
Kesztella Redway


Hozzászólások száma : 228
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Kor : 27

Angyalok égi kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 30 Dec. 2010, 18:16

Mosolyogva néztem Joseph-re, majd a kezében alvó Jeremy-re. Olyan aranyosak voltak így ketten. Apa és fia.
- Szeretlek!- Mondtam és megcsókoltam kedvesemet. Hosszan tapadtam puha ajkaira.
- Vigyük vissza a picket.- Mosolyogtam rá, majd megfogtam a kezét és elindultunk a szobánk felé. Útközben megláttam Asaliah-t, hogy felénk tart. Mély levegőt vettem és leguggoltam elé.
- Asaliah mit szólnál, ha hozzánk költöznél?- Kérdeztem kedvesen a lánytól.
- Mizrael bácsi!- Nézett Mizi-re ijedten. Miután Joseph megvigasztalta elindultunk a szobánkba.
//Az uralkodók lakosztálya//


A hozzászólást Kesztella Redway összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 30 Dec. 2010, 18:38-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.summerland.hungarianforum.net
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

Angyalok égi kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 30 Dec. 2010, 18:33

Keszivel éppen bevittük volna a kicsiket amikor Asaliah megint engem szólítgatott.
- Sss Asaliah. - én is leguggoltam hozzá óvatosan. - Mit szólnál ahhoz ha lenne két kisebb testvéred?
- Mizrael bácsi, félek... - suttogta fülembe.
- Sss Asaliah. - gyengéden felálltam és megfogva az ő kis kezét is folytattuk a szobába az irányt. - Mindent megmagyarázok majd,ha akarod. Rendben van? - kérdeztem mosolyogva.

// Az uralkodók szobája //
Vissza az elejére Go down
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

Angyalok égi kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 05 Jan. 2011, 18:06

Ez volt az első hely ahol találtam magam a kardommal együtt. Végre megvan csak ez számított és nem jutott a démonok kezére. Egy eltökélt pillanatban eldöntöttem, hogy gyakorolok egy kicsit rajta. Távol mindenkitől ahol inkább csak a kard suttogását hallják egy kicsit bemelegítettem.
Jóval később mire már a kard is értelmét vesztette leültem az egyik padra. Igazán csak azt tett boldoggá, hogy minden hír eljutott hozzám. Hm, egyszer fel kellene keresnem az új lakót. Talán ez a pillanat most jött el. Felálltam és elindultam a gondolt szoba felé.


// Védő- Őrzőangyalok szobái 1 //
Vissza az elejére Go down
Kesztella Redway
Angyal
Angyal
Kesztella Redway


Hozzászólások száma : 228
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Kor : 27

Angyalok égi kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje - Page 2 I_icon_minitimePént. 14 Jan. 2011, 18:58

Mikor kiértünk a kertbe szembe fordultam Mizi-vel.
- Na szóval, mi van a gyógyírrel?- Kérdeztem kétségbeesetten.
- Nem értem, hogy mi ez az egész.- Vallottam be.
Vissza az elejére Go down
http://www.summerland.hungarianforum.net
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

Angyalok égi kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje - Page 2 I_icon_minitimePént. 14 Jan. 2011, 19:23

Nem válaszoltam Keszi kétségbeesésére semmit. Majd rájön magától. Előhúztam a temetőből visszahozott kardom a vizet meg, mert ez volt abban az üvegcsében amit Asaliah hozott nekem abban a kis dobozban lecsavartam a tetejét.
- Varázsolni fogunk! – kuncogtam egy kicsit aztán tenyeremen végig húztam a kard élét. Semmi bajom sincs a vérrel, de ahogyan lecsordult egy adag a kardról a fűre, cseppet sem volt angyalnak való látvány.
- Nem vagyok képes megölni Asaliaht ezért marad a saját vérem. A víz azért van, hogy begyógyítsa mindkettőnk fájdalmát. Úgy a tenyeremet, mint azt ott lent! – lenéztem a fűre, bár látszólag semmi gond nem volt a fűvel éppen ellenkezőleg kivirágzót. Ahogyan egy csepp víz - ami nem olyan átlagos halandó számára ismert víz, hanem a másik, ami életet ad és mindent begyógyít idefent- érintette a vágást meg a földön lévő,,virágok” sebét olyan volt mintha minden meggyógyulna.
Az eddig csak füves területen virágok magaslottak. Már most jobban látszik a változás. A kardot lefele tartva beleszúrtam a földbe.
- Mától ezt a helyet fogod védeni minden betegségtől és gonoszságtól, ami nem közénk való!- egy pillanatra elhallgattam és maradtam abban az alázatos pozícióban, ahogyan megtámaszkodtam a kardon.
- Elvileg működni fog, amíg élek nem lehet belőle gond. Utánam Jeremy következik vagy Sarah még nem döntöttem el kinek adom át az erőm.

Vissza az elejére Go down
Kesztella Redway
Angyal
Angyal
Kesztella Redway


Hozzászólások száma : 228
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Kor : 27

Angyalok égi kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje - Page 2 I_icon_minitimePént. 14 Jan. 2011, 19:57

Néztem, hogy Mizi mit csinál, majd mikor megvágta a kezét azt hittem össze esem. Kikerekedett szemekkel néztem, hogy mit csinál és mikor vége lett halk hangon szólaltam meg.
- Mizrael...- Mondtam elhaló hangom és már csak a közeledő földet láttam, utána minden elsötétült....
Vissza az elejére Go down
http://www.summerland.hungarianforum.net
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

Angyalok égi kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje - Page 2 I_icon_minitimePént. 14 Jan. 2011, 20:14

Keszi hangjára lettem figyelmes amint csak a nevemet mondja és semmi többet.
- Igen? – megfordultam csak azért, hogy láthassam szemeit. Azonban nem ezt láttam. Hoppá elfelejtettem a mellékhatásokat. Ez azt jelenti, hogy működött a tervem. Ezek szerint vele is össze kell kötnöm az életem ugyanúgy, mint Asaliahval, Sarahval és Jeremivel. Valamivel ez könnyebb lesz, mert csak elájult és kutya baja sincsen. Kiengedtem azokat a, hm furcsa színű szárnyaimat és miután kaptam végre egy tollat rátettem Keszi homlokára.
Elmormoltam a szokásos beszédet majd lehajoltam az ajkaihoz és megcsókoltam.
- Most már te is hozzám tartozol! – suttogtam.
Vissza az elejére Go down
Kesztella Redway
Angyal
Angyal
Kesztella Redway


Hozzászólások száma : 228
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Kor : 27

Angyalok égi kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje - Page 2 I_icon_minitimePént. 14 Jan. 2011, 20:38

Éreztem, hogy Joseph megcsókol. Puha ajkai érintették az enyémet.
- Joseph.- Nyitottam ki a szemeimet. Még mindig éreztem a vére illatát.
- A véred.....a fű....- Nyöszörögtem.
Vissza az elejére Go down
http://www.summerland.hungarianforum.net
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

Angyalok égi kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje - Page 2 I_icon_minitimePént. 14 Jan. 2011, 20:58

Gyengéden magamhoz öleltem csak addig, amíg beszívódik a vér a talajba és az illata is elmúlik.
- Sss nem lesz baj! – megint megcsókoltam, ezek a csókok úgy érzem, kezdenek szokássá válni, amit én szeretek is.
- Már hozzám tartozol, és nem érhet semmi, ami ártana neked ugyanúgy, ahogyan a kicsiknek sem. Te is kaptál a gyógyszerből. – kuncogtam egy kicsit, ami hát ilyen állapotba nem lenne szabad azonban egy újabb csókot nem tudtam visszatartani.
Vissza az elejére Go down
Kesztella Redway
Angyal
Angyal
Kesztella Redway


Hozzászólások száma : 228
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Kor : 27

Angyalok égi kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje - Page 2 I_icon_minitimePént. 14 Jan. 2011, 21:32

Minden egyes csókja után egyre jobban és jobban lettem.
- A kezed.- Néztem a szemébe és megfogtam a kezét. Rápillantottam de a seb már be is gyógyult. Ismét a szemébe néztem, majd megcsókoltam.
- Azt hittem...
Vissza az elejére Go down
http://www.summerland.hungarianforum.net
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

Angyalok égi kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje - Page 2 I_icon_minitimePént. 14 Jan. 2011, 21:48

Egyre jobban és jobban öleltem magamhoz, ami minden téren jól esett. Szeretek másokat szeretni, de ez egészen más. A szeretet legnagyobb fokozatával imádom. Ahogyan aggódik, értem az minden pénzt megér.
- Látod, már nyoma sincs a sebnek! – nem bírtam tovább a szemeibe nézni jól esett helyette ajkait érinteni. – Most már te is védve vagy!
Vissza az elejére Go down
Kesztella Redway
Angyal
Angyal
Kesztella Redway


Hozzászólások száma : 228
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Kor : 27

Angyalok égi kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje - Page 2 I_icon_minitimePént. 14 Jan. 2011, 23:20

- Szeretlek!- Suttogtam és megcsókoltam méz édes ajkait. Szorosan bújtam óvó kezei közé.
- Nem tudom, mi lenne ha elvesztenélek.- Suttogtam a mellkasába.
Vissza az elejére Go down
http://www.summerland.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Angyalok égi kertje - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Angyalok égi kertje   Angyalok égi kertje - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Angyalok égi kertje
Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Hajnal kertje
» Angyalok fajleírás
» Angyalok szobái 1
» Angyalok szobái 2
» Angyalok szobái 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Játéktér :: Kingdom of Heaven-
Ugrás: